SuperEasy Password Manager Free (windows)

SuperEasy Password Manager Free

SuperEasy Password Manager Free
ÜCRETSİZ
İndir 13.00 MB
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

SuperEasy Password Manager Free, Windows sistemlerimiz üzerinde kullanabileceğimiz, güvenilir bir şifre saklama programı.

SuperEasy Password Manager Free, Windows kullanıcılarının çevrimiçi güvenlik beklentilerini karşılamak üzere tasarlanmış, kapsamlı ve yüksek güvenlik çözümleri sunan bir şifre yönetme programı.

Bildiğiniz gibi gün geçtikçe kullandığımız servislerin sayısı artıyor ve her servis için ayrı bir şifre kullananlar için bu şifrelerin güvenilir bir şekilde saklanması zor bir hal alıyor. Özellikle bankacılık işlemleri, online alışverişler, internet üzerinden verilen yemek siparişleri, fatura ödemeleri ve diğer internet bazlı servisler için kullandığımız şifrelerin başkaları tarafından ele geçirilmemesi hayati bir öneme sahip.

SuperEasy Password Manager Free yukarıda bahsini geçtiğimiz işlemler ve çok daha fazlası için kullanıcılara büyük bir kolaylık sunuyor ve şifrelerini otomatik olarak doldurma görevini yerine getiriyor. Program üzerinde kaydedilen şifreler yüksek güvenlikli bu yazılım sayesinde başkalarının ulaşamayacağı bir şekilde saklanıyor.

Program aynı zamanda kullanıcı adlarını da hafızasında tutabilme özelliğine sahip. Bu sayede, örneğin Facebook'a giriş yapacaksanız, direkt olarak kullanıcı adınızı ve şifrenizi seçebiliyorsunuz. Programda saklanan tüm şifreler tek bir ana şifre ile korunuyor. Açıkçası bu şifreyi tahmin etmesi kolay olmayacak bir şekilde seçmenizi ve asla unutmamanızı öneriyoruz.

Programın temel özelliklerine teker teker göz atalım;

  • Ekranda bulunan tüm boş alanları otomatik olarak dolduruyor
  • Sosyal medya ve diğer servisler üzerindeki hesaplara otomatik olarak giriş yapıyor
  • Dahili şifre üreticisi ile kullanıcılara güvenilir şifreler öneriyor
  • Tüm şifreleri tek bir şifre altında güvenilir bir şekilde koruyor
  • Sanal klavye ile keylogger'lara geçit vermiyor

Genel olarak son derece başarılı ve kullanıcıya güven veren bir kullanım deneyimine sahip olduğunu söyleyebiliriz. Hatırlamanız gereken birçok şifre varsa ve bunları güvenilir bir şekilde saklamak istiyorsanız SuperEasy Password Manager Free'yi kullanmanızı tavsiye ediyorum.

YORUMLAR