Supreme Destiny (windows)

Supreme Destiny

Supreme Destiny
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Supreme Destiny online olarak oynayabileceğiniz bir devasa çok oyunculu rol yapma oyunu

Supreme Destiny eğer bolca boş vaktiniz ve eski bir bilgisayarınız varsa beklentilerinizi karşılayabilecek bir MMORPG oyunu.

Bilgisayarlarınıza ücretsiz olarak indirip oynayabileceğiniz bir online rol yapma oyunu olan Supreme Destiny'de kendi kahramanımızı yaratıyor ve oyunun fantastik dünyasına konuk oluyoruz. Oyunda antik zamanlarda kılıç ve balta gibi silahları ve büyü güçlerimizi kullanarak savaşmaktayız.

Supreme Destiny'de oyuncular görevleri yaparak tecrübe kazanabiliyor ve kahramanlarını geliştirebiliyorlar. Bunun yanında diğer oyuncularla birlikte bölüm sonu canavarlarına karşı savaşabiliyor ya da PvP savaşlarına katılarak diğer oyunculara karşı savaşabiliyoruz.

Supreme Destiny'de lonca kurabilir veya loncalara katılabilirsiniz. Ayrıca loncalar birbirlerine karşı geniş çaplı PvP savaşları yapabilmekteler.

Supreme Destiny oyunculara farklı binekleri kullanabilme imkanı vermekte. Bu binekleri yumurta olarak alabiliyor, daha sonradan yetiştirerek tam boyutlu bir bineğe dönüştürebiliyoruz.

Meslek ve crafting sisteminin de bulunduğu Supreme Destiny, teknoloji olarak günümüzün standartlarının gerisinde kalan bir oyun. Knight Online kalitesinde grafiklere sahip Supreme Destiny, düşük sistem gereksinimlerine sahip olması sayesinde dizüstü bilgisayarlarda ve eski masaüstü bilgisayarlarda akıcı bir şekilde çalışabilmekte. Supreme Destiny'nin minimum sistem gereksinimleri şu şekilde:

- Windows XP işletim sistemi

- Intel Pentium 4 işlemci

- 1 GB RAM

- DirectX 9.0

- 500 MB boş depolama alanı

- İnternet bağlantısı

Oyunu nasıl indireceğinizi bu yazımıza göz atarak öğrenebilirsiniz:
Steam Hesabı Açma ve Oyun İndirme

YORUMLAR