Tactical Craft Online (windows)

Tactical Craft Online

Tactical Craft Online
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Tactical Craft Online ücretsiz olarak oynayabileceğiniz Minecraft benzeri bir rol yapma oyunudur

Tactical Craft Online oyunculara geniş bir açık dünyada yaratıcılıklarını konuşturma imkanı tanıyan sandbox tabanlı bir hayatta kalma oyunu olarak tanımlanabilir.

Bilgisayarlarınıza ücretsiz olarak indirip oynayabileceğiniz bir oyun olan Tactical Craft Online'da oyuncular bütün oyuncuların aynı anda üzerinde yer aldığı bir dünyaya konuk oluyorlar. Bu dünyada her oyuncu kendi hayatta kalma mücadelesine atılıyor. Oyunda hayatta kalmak için nasıl bir yol izleyeceğinizi siz belirlemektesiniz. Dilerseniz diğer oyuncularla etkileşime geçebilir ve ticaret yapabilir, dilerseniz diğer oyuncuların sahip oldukları şeyleri yağmalamak için onlara saldırabilirsiniz. Oyun boyunca birçok farklı eşya tarifesi karşımıza çıkıyor. Bu tarifeleri kullanarak kendi silahlarımızı yaratabiliyoruz.

Tactical Craft Online'da eşyalar inşa edebilmek için çevredeki kaynakları araştyırıp toplamamız gerekli. Bu da kaynaklar üzerinde hakimiyet savaşlarına katılacağımız anlamına geliyor. Oyundaki bütün oyuncular aynı dünyada yaşadıkları, binalarını inşa ettikleri ve üretim yaptıkları için savaşmak kaçınılmaz olmakta.

MMO türünde bir rol yapma oyunu olan Tactical Craft Online'ın aslında Minecraft'ın kuşbakışı kamera açısıyla oynanan bir versiyonu olduğu söylenebilir. Oyunda çöller, ormanlar ve dağlık alanlar gibi farklı yerlere yer veriliyor. Oyunun içerisinde 2 farklı oyun modu yer almakta. Real Time modunda kaynak toplama, bina inşa etme gibi faaliyetlerle uğraşabiliyoruz. Diğer oyun modunda ise sıra tabanlı savaşlar yapabilmekteyiz.

Tactical Craft Online'ın minimum sistem gereksinimleri şu şekilde:

- Windows XP işletim sistemi

- 2 GHZ işlemci

- 1 GB RAM

- 1 GB video belleğe sahip ekran kartı

- DirectX 9.0

- İnternet bağlantısı

- 60 MB boş depolama alanı

YORUMLAR