TeknoAsistan Abone Takip 3.0

TeknoAsistan Abone Takip 3.0
DENEME SÜRÜMÜ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı
 • DİL SEÇENEKLERİ

  Türkçe

 • TOPLAM İNDİRME

  398

 • Üretici

  Teknosoft Yazılım Ltd. Şti.

Abone Su Tüp Bayi Takip

Bu program zararlı içeriklerden dolayı yayından kaldırılmıştır. Alternatifleri görmek isterseniz Çesitli Sektörler kategorisine göz atabilirsiniz.

TeknoAsistan Abone Takip Su ve Tüp bayilerinin tüm ihtiyaçlarını tek bir programda birleştiren pratik bir yazılımdır. Tüm Abone detaylarını kaydedebilir, ayrıntılı raporlar alabilirsiniz. Ayrıca çok detaylı ajanda takip modülüyle birlikte...

 •  Su, Tüp bayileri ve Abonelik sistemiyle satış yapanların işi artık çok kolaylaşacak. Arayan Numaraları Gösterme ve Kaydetme modülüyle müşterilerinizi anında tanıyın. Satış ile tüm bilgilerinizi takip edebilecek, ayrıca kişisel ve kurumsal datalarınızı tek bir programdan takip edebileceksiniz.
 • Yeni 3.0 versiyonuyla su-tüp satışlarınızla ilgili her türlü detayı kaydedebilirsiniz. Arayanın detaylı bilgileri, kaç defa aradığı, bakiyesi, tek tuşla satış kaydı yapabilirsiniz. Kayıtlı, kayıtsız ve satış yaptığınız müşterileri farklı renklerde kolayca ayırt edebilirsiniz.  USB Port  müşteri tanıma sistemiyle 8 ayrı hattınıza kadar aramaları program kaydedecektir. Arayanları gece-gündüz görebileceksiniz. Müşterilerinizi çaldır-kapat sistemine adapte edebilir böylece telefon açma zahmetinden kurtulabilirsiniz.
 • Bu programla müşteri kaçırmaya son verebilirsiniz. Abonelerinizin en son ne zaman kaç gün önce su aldığını, kaç gün arayla su siparişi verdiğini, sipariş verme zamanı geçenleri ayrı renk olarak görebilmenizi bu pogram sağlar. Böylelikle sorunlu müşterilerinizden anında haberiniz olur.
 • SMS modülüyle topladığınız cep numaraları sayesinde özel günlerde SMS ile müşterilerinize ulaşabilirsiniz. Otomatik SMS modulüylede işyerinizde olmadığınızda arayan abonenizin adı,teelfonu,adresi SMS ile istediğiniz cep telefonuna ulaşabilir. İsterseniz abone bilgilerini girdikten sonra, ÇALDIR-KAPAT sistemine geçebilirsiniz. Müşterinizin yapaması gereken sadece 2 defa telefonu çaldırıp kapatması. Böylelikle telefon bakma zahmetiniz olmayacak, ayrıca müşterinizin kontür harcamasına gerek kalmayacaktır.

 Abone Takibi

Müşteri ile ilgili genel bilgiler.

Abone Bilgileri,Her türlü bilgiye göre rapor oluşturulması

Hızlı Abone Kaydı

Satış Yapılan Malların Tanımlanması

Araç ve Eleman Tanımları

Mahalle Tanımları

Gelir-Gider Tanımları

Abone Grup Tanımları

Günlük Satışlar

Borçlu olanlar,borçsuz olanlar, mal alımı yapmayanlar, teslim edilenler, mahalleye göre satışlar, Eleman ve Araç Satışları, Satışı yapılan mal, vs.  göre satışlara göre listeler

Günlük Kasa Takibi, 

Stok Takibi, Stokların satışla takibi, Asgari stok seviyesi tanımlanması

  Sınırsız Rapor Alabilme, Sıralama

Detaylı Kayıt Arama,Listeleme

Arayan Numaraları gösterme ve kaydetme  (CALLER ID)

ÇALDIR-KAPAT Sistemi

SMS Gönderebilme 

SMS ile adresin gönderilebilmesi, Otomatik ayarlanabilmesi

Abonenin kaç gün önce sipariş verdiğini görebilme, Kaç gün aralıklarla sipariş verdiğini hesaplama

Su alma zamanı gelenleri ayrı renk olarak görebilme

 

YORUMLAR