TeknoAsistan Avukat-Müvekkil Takip 1.0

TeknoAsistan Avukat-Müvekkil Takip 1.0
DENEME SÜRÜMÜ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Müvekkil ve Dava ile ilgili bilgilerinizi takip edebilecek, ayrıca kişisel ve kurumsal datalarınızı tek bir programdan takip edebileceksiniz.

Bu program zararlı içeriklerden dolayı yayından kaldırılmıştır. Alternatifleri görmek isterseniz Takip Ve Bilgi Kaydı Yönetimi kategorisine göz atabilirsiniz.

Müvekkil ve Dava ile ilgili bilgilerinizi takip edebilecek, ayrıca kişisel ve kurumsal datalarınızı tek bir programdan takip edebileceksiniz. Müvekkil ve Dava bilgilerinizi takip etmek ve kişisel-kurumsal ajanda'ya sahip isterseniz program tam size göre. Program 7 ayrı bölümden oluşmaktadır. Her bölüm kapsamlı detay bilgileri içermektedir.

Özellikler:

1-Müvekkil Takibi

Müvekkil ile ilgili genel bilgiler.
· Müvekkil Bilgileri
· Ödeme takibi
· Dava Dosya Bilgileri
· Celse Bilgileri
· Davanın Hikayesi
· Rapor Yazımı
· Telefon Çeviricisi
· Detaylı Kayıt Arama,Listeleme
 

2- İletişim

Tüm kişi ve kurumların adres,telefon, mail,fotoğraf,özel bilgileri kaydedebileceğiniz bölümdür. Telefonları telefon çeviricisi ile direkt arayabilirsiniz.
 

3- Para Yönetimi

Cari hesaplarınızı takip edebildiğiniz bölümdür.
 

4- Olaylar

Önemli gün ve olayları takip edebildiğiniz bölümdür. Hiç bir önemli gün ve olayı unutmazsınız. Program sizi uyaracaktır.
 

5- Parolalar

Şifre ve parolalarınızı takip ettiğiniz bölümdür.
 

6- Görevler

Yapacağınız görev ve randevularınızı takip edebildiğiniz bölümdür.
 

7- Notlar

Her türlü özel not, döküman, fotoğraf,grafik vb. bilgilerinizi kaydedebildiğiniz bölümdür. İstediğiz şekilde sınıflandırabilir ve kolayca bilgilerinize ulabilirsiniz.
İstediğiniz kadar veritabanı açabilirsiniz. Programa açılış şifresi verirseniz, bilgilerinize sizden başka kimse ulaşamaz. Günlük işleriniz için günlük planlayıcı kullanabilirsiniz. Program aynı zamanda uyku kipinde'de çalışabilir. Siz başka işlerinizi yaparken, planladığınız işleri size hatırlatacaktır. Başka programdaki datalarınızı, data dönüştürücüsüyle programa kolayca aktarabilirsiniz.
Kısaca program birçok özelliliği üzerinde barındırır. 30 gün tüm özellikleriyle deneyebilirsiniz. 

YORUMLAR