TeknoAsistan Doktor-Hasta Takip

TeknoAsistan Doktor-Hasta Takip
DENEME SÜRÜMÜ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Doktorların işi artık çok kolaylaşacak.

Bu program zararlı içeriklerden dolayı yayından kaldırılmıştır. Alternatifleri görmek isterseniz Takip Ve Bilgi Kaydı Yönetimi kategorisine göz atabilirsiniz.

Doktorların işi artık çok kolaylaşacak. Hasta ile ilgili tüm bilgilerinizi takip edebilecek, ayrıca kişisel ve kurumsal datalarınızı tek bir programdan takip edebileceksiniz.

Özellikler:

1-Hasta Takibi
Hasta ile ilgili genel bilgiler.
· Klinik Şikayetleri
· Tanı ve tedavi Bilgileri
Tıbbi Bilgiler
· Muayene Bilgileri
Testler-İlaçlar
Ayrıntılı Rapor hazırlama
Görüntü Kaydedebilme
· Ödeme Bilgileri Takibi
· Telefon Çeviricisi
· Detaylı Kayıt Arama,Listeleme
2- İletişim
Tüm kişi ve kurumların adres,telefon, mail,fotoğraf,özel bilgileri kaydedebileceğiniz bölümdür. Telefonları telefon çeviricisi ile direkt arayabilirsiniz.
3- Para Yönetimi
Cari hesaplarınızı takip edebildiğiniz bölümdür.
4- Olaylar
Önemli gün ve olayları takip edebildiğiniz bölümdür. Hiç bir önemli gün ve olayı unutmazsınız. Program sizi uyaracaktır.
5- Parolalar
Şifre ve parolalarınızı takip ettiğiniz bölümdür.
6- Görevler
Yapacağınız görev ve randevularınızı takip edebildiğiniz bölümdür.
7- Notlar
Her türlü özel not, döküman, fotoğraf,grafik vb. bilgilerinizi kaydedebildiğiniz bölümdür. İstediğiz şekilde sınıflandırabilir ve kolayca bilgilerinize ulabilirsiniz.
İstediğiniz kadar veritabanı açabilirsiniz. Programa açılış şifresi verirseniz, bilgilerinize sizden başka kimse ulaşamaz. Günlük işleriniz için günlük planlayıcı kullanabilirsiniz. Program aynı zamanda uyku kipinde'de çalışabilir. Siz başka işlerinizi yaparken, planladığınız işleri size hatırlatacaktır. Başka programdaki datalarınızı, data dönüştürücüsüyle programa kolayca aktarabilirsiniz.

YORUMLAR