TeknoAsistan Su Tüp Abone Takip 2.1

TeknoAsistan Su Tüp Abone Takip 2.1
DENEME SÜRÜMÜ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

u Tüp Kömür vs. abonelik sistemiyle satış yapan işletmeler için profesyonel bir çözüm. Arayan numaraları gösterir ve kaydeder. Telefon çaldığı anda müşterinin tüm bilgileri anında ekrana gelir

Bu program zararlı içeriklerden dolayı yayından kaldırılmıştır. Alternatifleri görmek isterseniz Çesitli Sektörler kategorisine göz atabilirsiniz.

Üreticinin açıklaması: Su Tüp Kömür vs. abonelik sistemiyle satış yapan işletmeler için profesyonel bir çözüm. Arayan numaraları gösterir ve kaydeder. Telefon çaldığı anda müşterinin tüm bilgileri anında ekrana gelir. İster satış yapıp, isterse yeni abone olarak kaydedebilirsiniz. Bu konuda Türkiye ilk çözüm. Ses kartının mikrofon girişine takılan küçük bir cihazla 2-4-6-8 ayrı hattan gelen her aramayı kaydeder. 1 dakikada kurun, çalıştırın. Gerisini programa bırakın. Özellikler: ----------- . Arayan Numaraları gösterme ve kaydetme (CALLER ID) . Müşteri ile ilgili genel bilgiler. · Abone Bilgileri,Her türlü bilgiye göre rapor oluşturulması . Raporların Excell'e aktarılabilmesi. . Hızlı Abone Kaydı · Satış Yapılan Malların Tanımlanması . Araç ve Eleman Tanımları . Mahalle Tanımları . Gelir-Gider Tanımları . Abone Grup Tanımları · Günlük Şatışlar . Dağıtıma haber verilenler, teslim edilenler ve tahsil edilenleri ayrı ayrı takip edebilme . Borçlu olanlar,borçsuz olanlar, mal alımı yapmayanlar, , mahalleye göre satışlar, Eleman ve Araç Satışları, Satışı yapılan mal, vs. göre satışlara göre listeler · Günlük Kasa Takibi, · Stok Takibi, Stokların satışla takibi, Asgari stok seviyesi tanımlanması · Telefon Çeviricisi . Sınırsız Rapor Alabilme, Sıralama · Detaylı Kayıt Arama,Listeleme . SMS modülüyle müşterilerinize veya dağıtıcılarınıza ulaşın.

YORUMLAR