The Bat! 6.2.14 (windows)

The Bat!

The Bat!
DENEME SÜRÜMÜ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

The Bat, birden çok e-posta hesabı yönetebilmenizi sağlayan kullanımı kolay ve güvenli bir e-posta istemcisidir. The Bat! is an easy to use email client to be used to manage multiple email accounts easily.

The Bat, Windows kullanıcılarının birden çok e-posta hesabını kolayca yönetmeleri için hazırlanmış ve geliştirilmiş olan güvenli ve kullanımı kolay bir e-posta istemcisidir. Tek bir pencere üzerinde birden çok e-posta hesabını yönetebileceğiniz istemci sayesinde hem zaman tasarrufu yapabilir hem de ekstra pencereler açmak zorunda kalmazsınız.

Eğer e-postalarınız hakkında güvenlik sizin için ilk sırada yer alıyorsa, The Bat tam istediğiniz program olabilir. Programın en çok öne çıkan özelliği kişisel verilerinizi gelişmiş şifreleme sistemleri ile korumasıdır. Program yüksek güvenlik standartları ile kimliği belirsiz kişilerin hesaplarınıza erişmesini engelleyerek verilerinizin güvende kalmasını sağlamaktadır.

Oldukça sade ve kullanımı kolay bir arayüze sahip olan The Bat'i kullanırken herhangi bir problem yaşamayacağınızı düşünüyorum. E-posta kutunuzu, giden ve gelen e-postalarınızı herhangi bir problem yaşamadan program ile görüntüleyebilirsiniz.

Sürekli e-posta gönderen ve alan kişilerin en çok işine yarayacak özelliği ise e-posta filtrelemedir. Bu özellik sayesinde istediğiniz belirli e-postalara rahatlıkla ulaşabilirsiniz.

Genel olarak kullanışlı bir e-posta istemcisi olan The Bat, beraberinde bir çok yararlı özellik getirmektedir. Eğer güvenli ve kullanımı kolay bir e-posta istemcisi arıyorsanız The Bat'i kullanmanızı tavsiye ederim.

YORUMLAR