The Image Collector 1.09 (windows)

The Image Collector

The Image Collector
ÜCRETSİZ
İndir 2.10 MB
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Eğer en popüler web servislerinde resim ve fotoğraflar aramak, daha sonra bunları bilgisayarınıza indirmek isterseniz bu programı kullanabilirsiniz.

The Image Collector uygulaması pek çok farklı web servisini kullanarak resimleri taramanızı, görüntülemenizi, yönetmenizi ve indirmenizi sağlayan kullanışlı bir uygulama. Özellikle sık sık resim dosyaları bulması gereken ve bu konularda araştırmalar yapmak zorunda olanların tercih edebileceğini düşündüğüm program en popüler resim servislerinden faydalanarak sizlere resim arama sonuçlarını getiriyor.

İndirme yapmak istediğiniz resim servisini seçtikten sonra yer alan en son görseller karşınıza geliyor ve bunları küçük resimler halinde görebilmeniz ise hangisini indirmek istediğiniz konusunda sizlere yardımcı oluyor. Daha sonra üzerine tıklayabilir ve tam boyutunu da görebilirsiniz. Dilerseniz orta fare tuşunuza da basabilir, böylece seçili olan kategoriye direkt olarak resmin indirilmesini sağlayabilirsiniz.

Uygulamada bulunan kategorilerin hepsi diskinizdeki farklı klasörleri işaret ediyor ve resimleri indirdiğiniz zaman otomatik olarak bu klasörlere isteğiniz üzerine dağıtılıyorlar. İndirme listesi de yapabilmeniz hiç uğraşmadan direkt olarak yüzlerce farklı resmi kategorik olarak paylaştırmanıza yarıyor. Ayrıca tek tek hepsinin inmesini beklemeniz gerekmemesi de işlerinizi hızlandıracaktır.

YORUMLAR