The Last Look Demo (windows)

The Last Look

The Last Look
DENEME SÜRÜMÜ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

The Last Look bilgisayarlarınızda oynayabileceğiniz bir korku oyunudur

The Last Look eğer Outlast tarzında korku oyunlarını seviyorsanız oldukça hoşunuza gidebilecek bir oyun.

Oyunculara heyecan verici bir oyun tecrübesi sunmayı amaçlayan br korku oyunu olan The Last Look'da oyuncular Alice Johnson adlı kahramanın yerine geçiyorlar. Solaris Araştırma ve Teknoloji Merkezi adlı firmada çalışan Alice katıldığı bir şirket partisinden sonra kendisini terk edilmiş bir banyoda uyanarak buluyor. Oyundaki maceramız da bu olaydan sonra başlıyor. Alice partide çok içmemiş olmasına rağmen başına neler geldiğini hatırlamıyor. Kilitli kaldığı kapının arkasından ise garip sesler yankılanıyor. Bu ürpertici mekanda yalnız olmadığını anlayan Alice kaçmaya ve canını kurtarmaya çalışıyor, biz de ona bu serüveninde yardımcı oluyoruz.

The Last Look'da kahramanımızı özgürlüğe ulaştırabilmek için karşımıza çıkan bulmacaları çözmemiz gerekiyor. Oyunda kahramanımızın en büyük silahı ise zekası. Herhangi bir kesici aleti veya ateşli silahı kullanmadığımız oyunda karşımıza çıkan tehlikeleri atlatmanın en iyi yolu kaçmak ya da doğru kararlar vermek. Oyunun sürükleyici hikayesi bu zorlu yapıyla birleşince ortaya tatmin edici bir içerik çıkıyor.

The Last Look'un en güzel yönlerinden bir tanesi oyundaki yapay zeka sistemi. Size sürprizler yaratmak üzere tasarlanmış yapay zeka sayesinde önceden tasarlanmış ve planlanmış olaylar yerine dinamik olarak oluşturulan olaylarla karşılaşıyorsunuz. Bu sayede oyunu her oynadığınızda karşınıza farklı bir yapı çıkıyor.

The Last Look'un grafikleri göze hoş görünmekte.

The Last Look Sistem Gereksinimleri:

- 64 Bit Windows 7 işletim sistemi

- 2.5 GHZ 4 çekirdekli işlemci

- 4 GB RAM

- GeForce GTX 660 veya Radeon HD 7870 ekran kartı

- DirectX 11

- 5 GB boş depolama alanı

Oyunun demosunu nasıl indireceğinizi bu yazımıza göz atarak öğrenebilirsiniz:
Steam Hesabı Açma ve Oyun İndirme


YORUMLAR