The Lurker (windows)

The Lurker

The Lurker
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

The Lurker, hayaletlerle dolu bir köşkten kaçmaya çalıştığınız korku - gerilim türünde bir Windows oyunu.

The Lurker, Windows platformuna özel çıkan ilginç olarak dokunmatik desteği sunmayan diğer deyişle sadece klavye ve fareyle oynanabilen korku – gerilim – macera türünde bir oyun. Ücretsiz olarak indirip internet bağlantısına ihtiyaç duymadan oynayabiliyoruz.

Oyunda hayaletlerin yaşadığı köşkte kilitli kalmayı başarmış sır çözme peşinde olan bir gencin yerine geçiyoruz. Amacımız kilitli kaldığımız yerden bir an önce kaçmak. İşin kötü tarafı karanlık ortamda ilerlemek durumundayız ve el fenerimiz sadece bir adım ötesini gösterecek kadar aydınlatıyor. Sağa sola çarparak yolumuzu bulmaya çalışıyoruz. Oyunun zor kısmı buradan sonra başlıyor. Gerimizde sürekli olarak birileri bizi takip ediyor. Odalarda fazla oyalandığımızda hayatımız son buluyor.

Oyunun kontrol sistemi son derece basit. Karakterimizi yönlendirmek, el fenerini yakmak, oyunu durdurmak dışında bir tuş bulunmuyor. Keşke oyunu kaydetme seçeneğini de olsaydı veya belli noktalarda otomatik kaydetme olsaydı ancak bununla uğraşılmamış. Karanlık ortamlarda geçen sessz sedasız ilerlemeniz gereken oyunları seviyorsanız The Lurker’ı deneyin.