The Mammoth: A Cave Painting (windows)

The Mammoth: A Cave Painting

The Mammoth: A Cave Painting
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

The Mammoth: A Cave Painting dramatik bir hikayeye sahip bir macera oyunudur

The Mammoth: A Cave Painting özel sanatsal tarzıyla ve güzel hikayesiyle beğeninizi kazanacak bir macera oyunu.

Bilgisayarlarınızda tamamen ücretsiz olarak oynayabileceğiniz ve herhangi bir reklam içermeyen bir oyun olan The Mammoth: A Cave Painting'de tarih öncesi çağlara yolculuk ediyoruz ve yavrularını kurtarmak için mücadele eden bir anne mamutun hikayesine tanık oluyoruz. Oyunumuz yavru mamutların annesinden ayrılarak kaybolmalarıyla başlıyor. Bu olay üzerine anne mamut sürüsünden ayrılarak yavrularını kurtarmak için vahşi doğada tek başına yol alıyor. Biz de ona yavrularını bulması ve yavrularını bulduktan sonra karşısına çıkan tehlikelerle baş etmesi için yardımcı oluyoruz.

The Mammoth: A Cave Painting'de temel amacımız yavruları bulmak ve sonrasında onlarla birlikte sürüye geri dönmek. Fakat avcı insanlar karşımıza çıkarak bize ve yavrumuza mızraklarla saldırıyor. Bu nedenle avcıların üzerine saldırarak yavrumuzu korumaya çalışıyoruz. Oyunu oynarken bir yandan da hikaye gerçek zamanlı seslendirme aracılığıyla bize anlatılıyor.

The Mammoth: A Cave Painting'in el çizimi grafikleri bir masal kitabından çıkmış mağara çizimleri tadında. Oyun basit bir şekilde oynanabiliyor ve her yaştan oyun severe hitap ediyor. The Mammoth: A Cave Painting İngilizce'nizi eğlenceli bir şekilde geliştirmeniz için de size yardımcı olabilir. Oyunu dilerseniz tarayınız üzerinden, dilerseniz bilgisayarınızainddirerek oynayabiliyorsunuz. Oyunu tarayıcınız üzerinden oynamak için ziyaret edeceğiniz sayfada aşağıdaki resimde işaretli alana tıklayabilir, bilgisayarınıza indirmek için hemen yanındaki download tuşuna tıklayabilirsiniz:

YORUMLAR