The Monster Inside (windows)

The Monster Inside

The Monster Inside
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

The Monster Inside sürükleyici bir hikaye içeren bir macera oyunudur

The Monster Inside, kuvvetli bir atmosferi sürükleyici bir hikayeyle birleştiren görsel roman tarzında bir dedektiflik oyunu olarak tanımlanabilir.

Bilgisayarlarınıza ücretsiz olarak indirip oynayabileceğiniz bir oyun olan The Monster Inside'da özel bir dedektifin yerine geçiyoruz ve bir dizi cinayetin sırrını çözmeye çalışıyoruz. Bu arayışımız bizi gizemli bir kadına götürüyor. Ayrıca maceramızda pusuda bekleyen yaratıklar, güçlü büyüler ve sıradışı suç alanları ile karşılaşmaktayız. Bütün bunlar yetmiyormuş gibi gizli bir geçmişe sahip olan kahramanımız kendi hastalığıyla da mücadele ediyor. Kahramanımızın cinayetlerin sırrını çözebilmesi için kendi geçmişiyle de yüzleşmesi gerekiyor. Bize düşen görev kahramanımızın karşısına çıkan çıkmazları atlatmasını sağlamak.

The Monster Inside'da 7 bölüm bulunuyor. Oyunda kuvvetli bir noir atmosferi mevcut, siyah beyaz tonların hakim olduğu oyunda müzikler de atmosferi tamamlayacak nitelikte. Oyunu oynayabilmek için güçlü donanıma sahip olmanız gerekmiyor. Service Pack 2 yüklü Windows XP işletim sistemi ve 130 MB boş depolama alanı oyunu çalıştırmak için yeterli.

Oyunu nasıl indireceğinizi bu yazımıza göz atarak öğrenebilirsiniz:
Steam Hesabı Açma ve Oyun İndirme

YORUMLAR