The Ultimatest Battle (windows)

The Ultimatest Battle

The Ultimatest Battle
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

The Ultimatest Battle 2 boyutlu bir online aksiyon oyunudur

The Ultimatest Battle eğer arkadaşlarınızla birlikte heyecan dolu savaşlar yapmak isterseniz hoşunuza gidebilecek bir online aksiyon oyunu.

Bilgisayarlarınıza ücretsiz olarak indirip oynayabileceğiniz bir oyun olan The Ultimatest Battle'da farklı haritalar üzerinde takımlar halinde savaşıyoruz. Oyunda farklı kahraman sınıfları yer alıyor ve bu sınıflar oyunculara farklı oyun stilleri sunuyorlar. Kahramanların sahip oldukları özel yetenekleri kullanarak rakiplerimize üstünlük sağlamaya ve arenalarda hayatta kalan takım olmaya çalışıyoruz.

The Ultimatest Battle, tıpkı bir platform oyunu gibi oynanıyor. 2 boyutlu oyunda ekranda yatay olarak hareket ediyor, zıplıyor, silahlarımızı ve yeteneklerimizi kullanarak savaşıyoruz. Oyunculara, yönettikleri kahramanın görünümünü kişiselleştirme imkanı veriliyor, ayrıca farklı eşyaları kullanarak savaşma kabiliyetimizi geliştirebiliyoruz.

The Ultimatest Battle, kesinlikle pay to win bir oyun olmadığını iddia etmekte; yani oyunda üstünlük kazanmak için ödeme yapmak gerekmiyor.

The Ultimatest Battle düşük sistem gereksinimleri sayesinde eski bilgisayarlarda bile rahatça çalışabilecek bir oyun. Oyunun minimum sistem gereksinimleri şu şekilde:

- Windows 7 işletim sistemi

- Intel Core Duo işlemci

- 1 GB RAM

- Intel HD 4000 ekran kartı

- DirectX 9.0

- İnternet bağlantısı

- 150 MB boş depolama alanı

Oyunu nasıl indireceğinizi bu yazımıza göz atarak öğrenebilirsiniz:
Steam Hesabı Açma ve Oyun İndirme

YORUMLAR