Thronebreaker: The Witcher Tales 1.0 (windows)

Thronebreaker: The Witcher Tales

1.0
Thronebreaker: The Witcher Tales
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı
 • DİL SEÇENEKLERİ

  İngilizce

 • TOPLAM İNDİRME

  83

 • Üretici

  CD Projekt Red

Thronebreaker: The Witcher Tales, CD Projekt RED tarafından geliştirilen, The Witcher ve Gwent'i bir şekilde birleştiren bir oyundur.

CD Projekt RED, The Witcher evrenini Thronebreaker ile genişletme kararı almıştı. The Witcher serisine benzer bir atmosferde geçen; ancak bu sefer Meve isimli bir kraliçenin hikayesini anlatan yapım, farklı bir rol yapma deneyimi sunuyordu. Kuzeydeki Lyria ve Rivia halklarını yöneten bir general ve savaşçı olan Meve’in Nilfgaardian işgalini anlatacağı belirtilen Thronebreak, farklı yapısıyla dikkatleri çekmeyi başarıyordu.

Oyunun geçtiği evreni keşfetme üzerine kurulu olacağı dile getirilen Thronebreaker, The Witcher serisinde rol yapma ögelerini içermesinin yanı sıra yakın zaman önce beta sürecine giren ve Thronebreaker ile aynı gün tam sürümü yayınlanan Gwent’i de içeriyor. Oyuncular keşfetme sırasında karakterlerini yönetirlerken, herhangi bir çatışmaya girmeleri durumunda Gwent tarzı kart savaşları yapıyorlar.

The Witcher ve Gwent karışımı yapısıyla The Witcher evrenini sevenlere farklı bir deneyim sunmayı amaçlayan Throne Breaker: The Witcher Tales, kesinlikle denenmesi gereken oyunlardan bir tanesi olarak dikkatimizi çekmeyi başarıyor.

Thronebreaker: The Witcher Tales özellikleri

 • Thronebreaker, 250'den fazla tek oyuncuya özel kartların yanı sıra GWENT: The Witcher Card Game için 20 yeni kart sunuyor.
 • Her kart oyundaki bir varlığı temsil eder - açık dünya keşfi sırasında oyuncuların etkileşim kurduğu karakterler, savaş sırasında konuşlandırılabilen eldeki varlıklar olabilir.
 • Her bir oyun sırasında, oyuncular seçimler yaparlar ve sonuçlarıyla yüzleşirler - bir müttefik mahk conmiyetine karşı hareket etmek kartlarının güverteden kaybolmasına neden olabilir.
 • Kampanyaya hakim olmak, kartların premium animasyonlu sürümlerinin, ek çok oyunculu avatarların, kenarlıkların ve başlıkların kilidini açmanıza olanak tanır.
 • Tamamen seslendirilmiş diyaloglar, 11 dile çevrilmiştir.

 

YORUMLAR