Time of Dragons (windows)

Time of Dragons

Time of Dragons
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Time of Dragons online altyapıya sahip bir ejderha savaşı oyunudur

Time of Dragons ilginç bir yapıya sahip olan MMO türünde bir aksiyon oyunu.

Bilgisayarlarınıza ücretsiz olarak indirip oynayabileceğiniz bir oyun olan Time of Dragons'da fantastik bir dünya ve hikaye bizi bekliyor. Oyunumuzun hikayesi savaş halinde olan iki ulusu konu alıyor. Neils ve Atlans adlı uluslar yüzyıllar boyunca savaşmış; fakat birbirlerini mağlup etmeyi ve savaşı sonlandırmayı başaramamıştır. Biz de bu ulusların savaşında kazanan tarafı belirlemek için oyuna dahil oluyoruz. Teknoloji bakımından bir hayli ileri olan bu iki ırkın ana savaş silahları ise dev ejderhalar. Füzeler ve lazer silahlarıyla donatılmış ejderhalarıyla gökyüzüne açılan bu ırklar bütünm güçlerini havada geçen savaşlarda çapıştırıyorlar. Biz bu savaşa kontrol edeceğimiz tarafı seçerek başlıyoruz ve aksiyonun içerisine dalıyoruz.

Online altyapıya sahip bir savaş oyunu olan Time of Dragons'da bize farklı türde ejderhalardan birini seçebilme imkanı veriliyor. Bu ejderha türlerinin her biri kendilerine has özel yeteneklere sahipler. Bu özel yetenekler savaşların stratejik bir hal almasını sağlıyor. Yeteneklerimizi nasıl, nerede ve ne zaman kullandığımız takımımıza başarı kazandırabilmemizi ya da mağlubiyetimizi kolaylaştırabiliyor.

Time of Dragons'da ejderhalarımızın kullanabileceği birçok farklı silah seçeneğine de sahibiz. Bu sayede kendi oyun stilimizi de yaratabiliyoruz. PvP tabanlı olan oyunda dünya üzerindeki diğer oyuncularla havada savaşabilmekte ve yüksek dozda heyecan yaşayabilmekteyiz. Oyun tatmin edici bir grafik kalitesiyle birlikte geliyor.

Time of Dragons'un minimum sistem gereksinimleri şu şekilde:

- Windows 7 işletim sistemi

- 2 GHZ çift çekirdekli işlemci

- 2 GB RAM

- 1 GB video belleğe sahip ekran kartı

- DirectX 9.0c

- 2 GB boş depolama alanı

- 1280 x 720 ekran çözünürlüğü

Oyunu nasıl indireceğinizi bu yazımıza göz atarak öğrenebilirsiniz:
Steam Hesabı Açma ve Oyun İndirme