Titan Quest Anniversary Edition (windows)

Titan Quest Anniversary Edition

Titan Quest Anniversary Edition
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Titan Quest Anniversary Edition klasik RPG oyununun yenilenmiş versiyonudur

Titan Quest Anniversary Edition bir dönemlerin en başarılı aksiyon RPG oyunları arasında yer alan rol yapma oyunu klasiği Titan Quest'in yenilenmiş versiyonu.

Hatırlanacağı üzere Titan Quest oyunuyla ilk olarak 10 yıl önce, 2006 yılında tanışmıştık. Oyun çıktığı dönemde Diablo serisine kuvvetli bir alternatif olmuştu ve oyun severlere uzun ve keyifli bir oyun süresi sunmuştu. Orijinal oyunun çıkışının üzerinden 10 sene geçmesinin ardından THQ oyunu yenilemeye ve oyun severelre daha güzel görünümlü, rafine edilmiş bir oyun tecrübesi sunmaya karar verdi ve Titan Quest Anniversary Edition geliştirildi.

Titan Quest Anniversary Edition, orijinal Titan Quest oyunu ile Titan Quest Immortal Throne genişleme paketini içeriyor. Ayrıca multiplayer desteği ve mod desteğiyle birlikte gelmekte. Bu sayede oyuncular modlar aracılığıyla oyuna oyuncu kitlesi tarafından hazırlanan ek içerikler ekleyebiliyor, online olarak heyecanlı karşılaşmalar yapabiliyor.

Titan Quest, Age of Empires'ın yaratıcılarından olan Brian Sullivan ve Braveheart filminin yazarı Randall Wallace tarafından hazırlanmış bir oyun. Oyundaki hikayemiz antik Yunan'da başlıyor ve bu medeniyetin mitolojiyle harmanlanmış bir hikaye sunuyor. Oyunda ilerledikçe Mısır ve Asya medeniyetlerini de ziyaret ediyoruz ve bu bölgelerin mitolojik öğeleriyle karşılaşıyoruz. Maceramız boyunca kahramanımızla bu mitolojilerde yer almış efsanevi yaratıklarla ve canavarlarla savaşarak kötülüğü yenmeye çalışmaktayız.

Titan Quest Anniversary Edition'da görsel efektler ve modellemeler yenilenirken oyun mekanikleri, performansı ve kararlılığı geliştiriliyor. Oyunun minimum sistem gereksinimleri şu şekilde:

- Windows XP işletim sistemi

- 2.0 GHz işlemci

- 1 GB RAM

- 128 MB Nvidia GeForce 6800 veya AMD Radeon X800 ekran kartı

- DİrectX 9.0c

- 5 GB boş depolama alanı

- DirectX uyumlu ses kartı

YORUMLAR