Top of The Screen 2.0 (windows)

Top of The Screen

2.0
Top of The Screen
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı
  • DİL SEÇENEKLERİ

    İngilizce

  • TOPLAM İNDİRME

    138

  • Üretici

    PapaTsoftware

Top of The Screen programını kullanarak kolayca bilgisayarınızda yeni kısayollar yaratabilir, web sitelerine hızlı erişim sağlayabilirsiniz.

Top of The Screen programı, bilgisayarınızı çok daha hızlı bir şekilde kullanmanızı sağlayabilecek ücretsiz programlardan bir tanesi ve Windows'un pek çok noktasına hızlı erişim sağlayabilmenin yanında web sitelerine de hemen ulaşmanıza yardımcı oluyor. Özellikle düzenli olarak belli programları kullananlar ve belli web sitelerini ziyaret edenler programın işlerini oldukça hızlandırdığını fark edeceklerdir.

Programın genel arayüzünü görev çubuğundan aktifleştirerek sahip olduğunuz kısayollara hemen ulaşabiliyor ve kendi yerleştirdiğiniz favorilerinizi hemen kullanabiliyorsunuz. Eğer web sitelerinin giriş bilgilerinin de tutulmasını isterseniz, program bu konuda da destek sunuyor ve kullanıcı adları ile şifreleri saklayarak otomatik giriş yapmanızı sağlayabiliyor.

Diğer zor hatırladığınız kimlik bilgileri, kredi kartı bilgileri ve benzeri bilgileri de program içerisinde saklayarak daha sonra hemen hatırlayabilirsiniz. Verilerin saklandıkları dosyalar şifreli oldukları için ele geçirilseler bile sorun olmayacaktır ancak programı açarken şifre girmek gerekmediği için verilerinizi programı direkt olarak kullanan birisi kolayca ele geçirebilecektir. Bu nedenle programın bazı konularda güvenlik sorunları olduğuna dikkat etmeyi unutmayın.

Teker teker farklı program, web tarayıcı ve web sitelerinin butonlarını aramaktan ve her defasında açmaya uğraşmaktan sıkıldıysanız kolayca kısayollar sağlayabilen bu programa göz atmanızı öneriyorum.

YORUMLAR