Tusunami Çekiliş Programı 4.07.14 (windows)

Tusunami Çekiliş Programı

Tusunami Çekiliş Programı
ÜCRETSİZ
İndir 0.94 MB
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Tusunami Çekiliş Programı, çekiliş yapmak isteyen kullanıcılara yardım amacıyla hazırlanan yararlı ve kullanışlı bir çekiliş yapma yazılımıdır.

Tusunami Çekiliş Programı, gelişmiş özelliklere sahip çekiliş yapma yazılımıdır. Yazılımı kullanarak çeşitli yöntemlerle çekiliş yapabilir, listeleri kayıt edebilir daha sonra açabilir çekilişten sonra çekiliş görüntüsünü veya detaylı dökümanını elde edebilirsiniz. Yazılım otomatik güncelleme özelliğine de sahiptir.

Torpilli veya normal çekiliş yöntemlerini kullanarak dilerseniz yapacağınız çekilişlerde arkadaşlarınıza kıyak geçebilirsiniz. İster eleme isterseniz rastgele çekiliş yöntemlerini kullanarak farklı çekilişler gerçekleştirebilir ve sonuçları liste olarak kaydedebilirsiniz. Dilediğiniz kadar katılımcı eklemenizi sağlayan program çekiliş işlemlerini oldukça basit hale getirerek zaman tasarrufu yapmanızı sağlamaktadır.

Kullanım Alanları:

  • Sınıf arkadaşlarınız ile çekiliş yaparken
  • Yılbaşında hediye çekilişleri düzenlerken
  • Düzenlediğiniz kampanyalar sonucu ödüllerini dağıtacağınız kişileri belirlerken
  • Oyun ve turnuvalarda düzenlenecek çekilişlerde
  • Herhangi bir ürünün ücretsiz dağıtımını yaparken
  • Aklınıza gelebilecek diğer tüm çekiliş işlemlerinde

Hiçbir hile ve haksızlık olmadan gönül rahatlığı ile kolayca çekiliş yapmanızı sağlayan Tusunami Çekiliş Programını sitemiz üzerinden ücretsiz olarak indirerek kullanabilirsiniz.

Programın kurulum ve kullanım aşamalarının detaylı olarak açıklandığı tanıtım videosunu izlemenizi öneririm.

YORUMLAR