Ulead Photo Express 6 (windows)

Ulead Photo Express

6
Ulead Photo Express
DENEME SÜRÜMÜ
İndir 191.37 MB
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Ulead Photo Express kapsamlı resim düzenleme seçeneklerine yer veren bir resim editörüdür

Ulead Photo Express kullanıcılara gelişmiş bir resim gösterici olarak yardımcı olan ve içerisinde zengin fotoğraf düzenleme seçeneklerine yer veren bir resim editörü.

Ulead Photo Express kullanarak bilgisayarınızdaki veya harici disk gibi taşınabilir medyalarınızdaki fotoğraflara hızlı bir şekilde göz atabilirken bu fotoğraflar üzerinde çeşitli değişiklikler yapabiliyorsunuz. Program içerisinde 800'den fazla fotoğraf efektine yer veriyor ve bu hazır fotoğraf efektleri sayesinde resimlerinizin renk ayarlarını değiştirerek daha hoş görünen fotoğraflar yaratabiliyorsunuz. Bunun yanında fotoğraflara yazı ekleme, çerçeveler ekleme, damgalar ve imzalar ekleme gibi işlemleri gerçekleştirebiliyorsunuz. Ulead Photo Express kırmızı göz düzeltme gibihata düzeltme işlemlerini gerçekleştirmenizi de mümkün kılıyor.

Ulead Photo Express 20'nin üzerinde resim formatını destekliyor. Program ayrıca içerisinde yer alan medya oynatıcı sayesinde video ve ses dosyalarınızı da oynatabilmekte. Ulead Photo Express kullanarak slayt gösterisi hazırlamanız da mümkün. Programı kullanarak hazırlayacağınız slayt gösterilerinin arkaplanlarına ses dosyaları, müzikler veya videolar ekleyebilirsiniz.

Ulead Photo Express resim boyutlandırma gibi standart işlemleri gerçekleştirmenize izin vermekte. Eğer her ihtiyacınıza karşılık veren tek bir resim editörü arıyorsanız Ulead Photo Express'i deneyebilirsiniz.

YORUMLAR