Uncharted Waters Online: Gran Atlas (windows)

Uncharted Waters Online: Gran Atlas

Uncharted Waters Online: Gran Atlas
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Uncharted Waters Online: Gran Atlas ücretsiz olarak oynayabileceğiniz bir online rol yapma oyunudur

Uncharted Waters Online: Gran Atlas oyunculara geniş bir açık dünya sunan ve açık denizleri keşfetme imkanı veren bir online MMORPG oyunu.

Bilgisayarlarınıza ücretsiz olarak indirip oynayabileceğiniz bir oyun olan Uncharted Waters Online: Gran Atlas'da denizciliğin altın çağı olan 16. ve 19. yüzyıllar arasındaki döneme konuk oluyoruz. Bu dönemde kendi gemilerini yöneten bir kaptan olarak oyuna başlıyoruz ve maceraya atılıyoruz. Maceramız boyunca geniş oyun dünyasını gezerek yeni limanlar keşfedebilmekteyiz. Oyunda dilerseniz bir kaşif olarak yeni topraklar keşfedebilir, dilerseniz bir tüccar olarak deniz ticaretleri yapabilir, gücünüzü kanıtlamak isterseniz deniz filonuzla savaşlara katılabilirsiniz. Uncharted Waters Online: Gran Atlas meslek seçimi konusunda katı kurallara sahip değil, bu meslekleri aynı anda yürütebilmeniz mümkün.

Uncharted Waters Online: Gran Atlas içerisinde 100 farklı tarihi gemi modeli yer alıyor. Bu gemiler kendilerine has istatistiklere, görünümlere ve performansa sahip. Oyun boyunca çalışarak kazanacağınız kaynaklarla filonuza yeni gemileri ekleyebiliyor, gemilerinizi geliştirebiliyorsunuz.

Uncharted Waters Online: Gran Atlas çok yüksek kaliteye sahip olan grafikler içermiyor; fakat oyunun içerik zenginliği ve geniş açık dünyası oyunu oynamanız için yeterli bir sebep.

Uncharted Waters Online: Gran Atlas'ın minimum sistem gereksinimleri şunlar:

  • Vista işletim sistemi
  • Intel Core 2 Duo işletim sistemi
  • 2 GB RAM
  • DirectX 9.0c
  • İnternet bağlantısı
  • 20 GB boş depolama alanı

Oyunu nasıl indireceğinizi bu yazımıza göz atarak öğrenebilirsiniz:
Steam Hesabı Açma ve Oyun İndirme

YORUMLAR