Unlasting Horror (windows)

Unlasting Horror

Unlasting Horror
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Unlasting Horror eşli oyunu da destekleyen bir korku oyunu

Unlasting Horror dilerseniz tek başınıza oynayabileceğiniz, dilerseniz de eşli oyunda diğer oyuncularla birlikte oynayabileceğiniz bir online korku oyunu.

FPS türünde bir korku oyunu olan Unlasting Horror'da salgın bir hastalığın kıyamete sürüklediği bir şehre konuk oluyoruz. Bu şehirde kana susamış bir katil serbestçe dolaşırken biz kendimizi bu katilin sesine uyanarak buluyoruz. Katil bizi ararken arkadaşlarımızla birlikte izimizi kaybettirmemiz, katil ile mücadele etmemiz gerekiyor.

Unlasting Horror'da genelde bodrum katları, terk edilmiş inşaatlar gibi karanlık alanlarda el fenerimizle yolumuzu bulmaya çalışıyoruz. Oyunda silah kullanabilmemize de imkan veriliyor. Yani Unlasting Horror sadece kaçmaktan başka bir şey yapmadığınız sıkıcı bir oyun değil.

Unlasting Horror'da oyunculara farklı bulmacalar sunuluyor, çevredeki birçok öğeyle de etkileşime girebiliyorsunuz. Oyunu aynı bilgisayar üzerinde bölünmüş ekran seçeneğiyle oynayabileceğiniz gibi internet üzerinden diğer oyuncularla birlikte oynayabiliyorsunuz.

Unreal Engine kullanılarak geliştirilmiş Unlasting Horror, buna bağlı olarak yüksek grafik kalitesine sahip. Oyunun minimum sistem gereksinimleri şu şekilde:

- Windows 7 işletim sistemi

- Intel i3 işlemci

- 4 GB RAM

- Nvidia GeForce GTX 560 ekran kartı

- 4 GB boş depolama alanı

- DirectX uyumlu ses kartı

YORUMLAR