User Meta Manager 3.4.6 (windows)

User Meta Manager

User Meta Manager
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı
  • DİL SEÇENEKLERİ

    İngilizce

  • TOPLAM İNDİRME

    484

  • Üretici

    President McCheese

User Meta Manager eklentisi, WordPress sitenizde kayıtlı kullanıcıların profillerine meta veriler ekleyebileceğiniz kullanışlı bir eklentidir.

WordPress tabanlı web siteleri için geliştirilen User Meta Manager eklentisiyle, sitenizde kayıtlı olan kullanıcıların çeşitli meta bilgilerini tanımlayabilirsiniz.

Kullanıcı odaklı bir web siteniz varsa, sitenize kayıt olan kullanıcıların profil bilgilerinin doluluk oranı önem arz eden bir konu diyebilirim. İsim, yaş, cinsiyet, hakkında vb. şekilde sıralayabileceğimiz bu meta verileri standart olarak gelen WordPress’te kullanılmıyor. Bu noktada devreye giren User Meta Manager eklentisi, sitenizde kayıtlı kullanıcıların profilinde hangi bilgilerin olmasını istiyorsanız o şekilde ayarlamanıza imkan tanıyor.

Kullanışlı ve basit bir arayüze sahip olan User Meta Manager eklentisinin kullanımı da bir hayli basit. WordPress’in yönetici kontrol paneline giriş yaptığınızda soldaki Kullanıcılar menüsünün altında yer alan User Meta Manager bağlantısına tıklamanız yeterli olacaktır. Bu ekranda kayıtlı olan kullanıcıları görebilir, bilgilerinde değişiklik yapmak istediğiniz kullanıcının üzerine gelerek Edit Meta butonuna basarak istediğiniz değişikliği uygulayabilirsiniz.

YORUMLAR