Username and Password Generator 1.0.0.1 (windows)

Username and Password Generator

Username and Password Generator
ÜCRETSİZ
İndir 0.12 MB
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Username and Password Generator programı sayesinde rastgele kullanıcı adı ve şifre listeleri oluşturabilirsiniz.

Geçtiğimiz senelerde internet üzerinde kullandığımız çeşitli servisler için kullanıcı adı ve şifre bulmak pek zor sayılmazdı. Zira kullanılabilecek çok servis olmadığı için bir kaç varyasyon hazırlamak yeterliydi ve oldukça da güvenliydi. Ancak geçen yıllar içerisinde web servislerinin sayısı neredeyse sonsuz hale geldi ve bu durum bir kullanıcı adı ve şifresinin birden fazla serviste kullanılabilmesini imkansız hale getirdi.

Zira tüm servislerde aynı adı ve şifreleri kullanmak neredeyse tüm kişisel gizliliğinizi riske atabiliyor ve hepsi için farklı bir varyasyon kullanmak mecburi hale geliyor. Fakat hangi kullanıcı adı veya şifresinin daha güvenli olduğunu bulabilmek zor olduğu için bu işi görmek üzere hazırlanmış kullanıcı adı ve şifre üretme programları da var.

Bunlardan bir tanesi ücretsiz olarak sunulan ve çok kolay kullanılır bir arayüze sahip olan Username and Password Generator programı. Program sayesinde hiç zorlanmadan güvenli kullanıcı adı ve şifreleri yaratabiliyorsunuz.

Uygulama kurulum gerektirmediği için indirdiğiniz anda kullanmaya başlayabiliyor, dilerseniz yanınızda da taşıyabiliyorsunuz. Sadece kendiniz için değil, hazırladığınız servise kayıt etmek istediğiniz kişiler için de uzun kullanıcı adı ve şifreleri oluşturabilirsiniz. Hazırlanan listeleri bir metin dosyasına kayıt ederek daha sonra diğer programlarınıza da aktarabilirsiniz.

Eğer güvenlik sebeplerinden dolayı devamlı rastgele kullanıcı adları ve şifreler yaratmanız gerekiyorsa bu ücretsiz programa bir göz atmayı unutmayın.