Warhammer 40.000: Space Marine Demo (windows)

Warhammer 40.000: Space Marine

Warhammer 40.000: Space Marine
DENEME SÜRÜMÜ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Warhammer 40.000: Space Marine TPS türünün güzel bir örneğidir

Warhammer 40.000: Space Marine, Warhammer serisine yepyeni bir yaklaşım getiren TPS türünde bir aksiyon oyunudur.

Kendi fantastik dünyasında geçen strateji oyunlarıyla tanıdığımız Warhammer serisini 3. şahıs bakış açısından oynanan bir aksiyon oyununa çeviren Warhammer 40.000: Space Marine'de Kaptan Titus adlı kahramanımızı yönetiyoruz. İnsanoğlunun hayatta kalmak için ölüm kalım savaşı verdiği oyunda sayısız savaşlara katılmış ve yeteneklerini kanıtlamış olan Kaptan Titus insanların askeri gücünün kaynağı olan ve savaş silahlarının üretimini yapan bir gezegeni korumakla görevlendiriliyor. Bu gezegen Ork ordularının istilası karşısında savunmasızdır ve kaybedilmesi demek insanoğlunun yok oluşu demektir. Bu nedenle yenilgi bizim için bir seçenek değildir.

Warhammer 40.000: Space Marine eğer Gears of War gibi oyunları oynadıysanız size çok da yabancı gelmeyecek bir yapıya sahip. Yine Unreal Engine 3 grafik motorunu kullanan oyun karakter modellemelerinde yüksek başarı göstermekte. Oyunda hem silahlarımızı kullanarak Orkları uzaktan avlayabiliyor hem de yakın dövüşte kas gücümüzü kullanabiliyoruz. Ayrıca azalan sağlığımızı artırmak için düşmanlarımıza özel son vuruşlar yapabilmekteyiz.

Warhammer 40.000: Space Marine'de ekranda aynı anda onlarca düşmanı bir arada görebiliyoruz. Yüksek aksiyon sunan oyunu oynayabilmek için gerekli olan minimum sistem gereksinimleri şu şekilde:

  • Service Pack 3 yüklü Windows XP, Service Pack 1 yüklü Windows Vista işletim sistemi
  • 2.0 GHZ Çift çekirdekli işlemci
  • XP için 1GB RAM, Vista ve üzeri için 2 GB RAM
  • Shader Model 3.0 desteğine ve 256 MB video belleğine sahip ekran kartı (Nvidia GeForce 8800GT, AMD Radeon 3850)
  • DirectXn 9.0c
  • 20 GB boş depolama alanı

Oyunun demosunu indirebilmek için bu yazımızdaki talimatları takip edebilirsiniz:

Steam Hesabı Açma ve Oyun İndirme