Warlord Saga (windows)

Warlord Saga

Warlord Saga
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Warlord Saga herhangi bir kurulum gerektirmeden internet tarayıcınız üzerinden ücretsiz olarak oynayabileceğiniz bir aksiyon MMORPG oyunudur.

Warlord Saga her oyuncunun üç farklı Çin imparatorluğundan gelen savaşçı sınıfından birini seçerek kendi karakterlerini oluşturabilecekleri bir MMORPG oyunu olarak bize tarihi savaş atmosferini en şirin ve canlı renklerle aktarıyor. Ücretsiz ve tarayıcı tabanlı olan bu oyunda karakterinizin seviyesini arttırmak ve oyunun renkli evreninde sürekli gelişen etkinliklere katılmak önemli bir rol oynuyor.

Oyunun ana özelliklerine bakacak olursak öncelikle üç farklı ırktan üç farklı sınıf bizleri karşılıyor; kuvvetli iradesi ve yüksek sağlık puanı sayesinde daha dayanıklı olan Warrior, daha çok hasar üzerine giden ve element güçlerini kullanabilen Strategist ya da uzaktan oklarıyla savaşarak hedefini ıskalamayan Archer. Bu üç ayrı sınıftan birini oyun keyfinize göre seçip daha sonra dünya boyunca yayılmış görev olarak katılabileceğiniz etkinliklerle seviye atlıyor ve ödüller kazanıyorsunuz. Her MMORPG'de olduğu gibi Warlord Saga'da da Arena bölgesinde diğer oyuncularla çarpışabilir, sınırsız PvP keyfi yaşayabilirsiniz.

Irk ayrımına bakacak olursak her oluşturacağınız karakter Çin tarihinde hüküm sürmüş üç ayrı klanın bir mensubu olarak yaratılıyor. Wu, Shu ve Wei klanları genel oyun mekaniklerine etki etmeyecek, sadece hikaye ve görünüş açısından önem taşıyan seçenekler. Bu anlamda ırk yerine Warlord Saga da sınıf seçimine daha büyük önem vermelisiniz.

Oyunda deneyim kazanabileceğiniz birçok etkinlik bulunuyor. Yeni başladığınız anda sizi görevlerle yönlendirecek dünya oldukça oyuncu dostu. Daha çok seçtiğiniz klanın tarihi hikayesine göre ilerlemek isterseniz Heroic Run çarpışmaları sizi bekliyor. Onun dışında 29. seviyeden itibaren açılan hazine avı etkinliği her gün bir kere olmak koşuluyla oyuna büyük eğlence katan eğlencelerden bir tanesi. 30. seviyeden itibaren Nanman's Assault isimli, diğer oyunlarda zindan olarak geçen bölgelerde zorlayıcı boss'lara karşı çarpışıyorsunuz. Burada arkadaş çevresi ve tanıdıklarınızı da oyuna davet etmeniz önemli çünkü bu tarz bölümler tek başına geçilemez durumda.

Oyun ücretsiz olsa da Warlord Saga'da kısa bir süre içinde takviye kazanmak isterseniz oyunun VIP üyelik sistemi çeşitli ücretler karşılığı oyuncuları bekliyor.

ARTILAR

Ödül sistemi kolayca oyuna ısınmanıza yardımcı oluyor

Karakter geliştirmek ve oyun sistemine alışmak kısa sürede gerçekleşiyor

EKSİLER

Oyunun dünyası genel olarak biraz limitlendirilmiş

Sınıf ayrımı çok sınırlı

YORUMLAR