Web Audio Plus 1.0 (windows)

Web Audio Plus

1.0
Web Audio Plus
ÜCRETSİZ
İndir 1.98 MB
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Web Audio Plus programını kullanarak kolayca web siteleriniz için flash sesli butonlar hazırlayabilirsiniz.

Web Audio Plus programı, web sitelerinize anında sesler ve müzikler ekleyebilmenize yardımcı olabilecek ücretsiz ve basit programlar arasında yer alıyor. Dilerseniz kendi kaydettiğiniz sesinizi, dilerseniz de müzikler ve diğer sesleri web sitesinin arkaplanına bir buton ile yerleştirebileceğiniz program, böylece hem bireysel sitelerinize genel ziyaretçilerinizi karşılamak için kullanılabiliyor, hem de diğer müzik oynatma gibi amaçlar için faydalı hale geliyor.

Programın arayüzü çok az sayıda butondan oluşuyor ve yapmanız gerekenleri anında kavrayabiliyorsunuz. Böylece daha önce web siteleri için sesli butonlar hazırlama işini hiç yapmamış olsanız bile zorlanmıyorsunuz.

Program, dilerseniz mikrofonunuzu kullanarak ses kaydetmenize imkan tanıyor, dilerseniz de bilgisayarınızda hali hazırda bulunan MP3 ya da WAV formatındaki sesleri kullanabiliyorsunuz. Ses kalitesini belirleyebilme opsiyonu ise web sitelerinin hızlı yüklenmesini tercih edenler için önemli bir seçenek diyebilirim.

Sesi ve ses düzeyini seçtikten sonra hangi butonun sesi oynatmak için kullanılmasını istediğinizi seçebiliyor ve ardından direkt olarak SWF formatı olarak kaydedilmiş sesli butonunuzun dosyasını alabiliyorsunuz. Herhangi bir soruna sebep olmadan çalışan program, aynı zamanda SWF dosyalarını web sitenize yerleştirmek için gereken HTML kodunu da sağlayabiliyor.

YORUMLAR