WebAnimator 2.0.4 (windows)

WebAnimator

WebAnimator
DENEME SÜRÜMÜ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı
  • DİL SEÇENEKLERİ

    İngilizce

  • TOPLAM İNDİRME

    415

  • Üretici

    Incomedia s.r.l.

WebAnimator programı sayesinde web sitelerinizde kullanmak üzere HTML5 animasyonlar yaratabiliyorsunuz.

WebAnimator programı, web tasarımcıların sitelerine yerleştirmek isteyebilecekleri animasyonları ve eğlenceli grafikleri, reklamları, küçük oyunları ve sunumları kolayca hazırlayabilecekleri programlar arasında yer alıyor ve oldukça kullanışlı bir yapıya sahip. Hem içerisinde hazır olarak gelen temalar hem de pek çok araç sayesinde HTML5 animasyonlar hazırlamanın uygulama vasıtasıyla oldukça basit olduğunu belirtmek gerek.

CSS yardımıyla animasyonlarda kullanılan öğeler üzerinde görünür değişiklikler yapmak ve böylece daha fazla özelleştirmeye gitmek de mümkün. Tabii ki kullanılan öğelerin yerleşimleri, büyüklükleri ve diğer nitelikleri üzerinde geniş düzenleme seçenekleri de mevcut. Fakat programın deneme sürümü bittiğinde tam sürümünü satın almak gerekiyor ve bu nedenle tamamen ücretsiz bir uygulama arayanlar WebAnimator'da aradıklarını bulamayabilirler. Ancak tüm seçenekleri deneme sürümünde deneme ve inceleme imkanınız mevcut.

Çeşitli efektler ve filtrelere de sahip olan uygulama, böylece hareketli animasyonlarınızda bulunan öğelerin istediğiniz görünüm ve derinliğe kavuşmasına da yardımcı oluyor. Animasyon içerisindeki hareketli öğelerin tam olarak istediğiniz şekilde hareket etmelerini sağlamak için kullanabileceğiniz yol çizimleri gibi kolaylaştırıcı araçlar da yine WebAnimator içerisinde yer alıyorlar.

Programda hazırlanan animasyonların HTML5 kullanılarak hazırlanmaları sayesinde modern web tarayıcılarla uyumlulukları garanti altına alınıyor ve ayrıca Flash Player gibi eklentilerin kurulmasına da gerek kalmıyor. Eğer kendinize yeni bir web animasyon programı arıyorsanız göz atmadan geçmeyin derim.

YORUMLAR