Webroot Accelerate v4.0 (windows)

Webroot Accelerate v4.0

Webroot Accelerate v4.0
DENEME SÜRÜMÜ
İndir 1.04 MB
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Accelerate, Windows ayarlarıyla oynayarak internet hızını arttırmaya çalışıyor. Böylece bağlantı türünüze göre ayarlama yapılabiliyor..

Accelerate, Windows ayarlarıyla oynayarak internet hızını arttırmaya çalışıyor. Böylece bağlantı türünüze göre ayarlama yapılabiliyor. Bütün tarayıcıları destekleyerek aynı zamanda diğer programların da olduğu gibi internet çıkışına sahip olan programları etkiliyor.

Gözümüze batan 2 önemli özelliği var, öncelikle kötü bağlanmış ya da parazitli hatlardan etkilenmenizi minimuma indiriyor.Diğeri ise siz sadece modem türünüzü seçip ileriye tıkladığınızda gerisini kendisi hallediyor.Sizni hiçbir şekilde ayar yapmanıza gerek kalmıyor. Böylece nerdeyse tam otomatik bir kurulum yapıyor. Zevkli tasarlanmış menüleri ve insanı yormayan arayüzü ile kullanabilecek bir program.

Bu program sayesinde dial-up ve kablo modem hızını artırarak mevcut bağantınızı 3 kata kadar hızlandırabiliyorsunuz. Accelerate Internet Explorer, Netscape, AOL, MSN ve CompuServe gibi Browser'ların hepsini destekliyor.