Windows On Top 2.0 (windows)

Windows On Top

2.0
Windows On Top
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
1  
kullanıcı
  • DİL SEÇENEKLERİ

    İngilizce

  • TOPLAM İNDİRME

    1,719

  • Üretici

    Abdelkhalek El Omari

Windows On Top ile istediğiniz pencerenin en üstte kalmasını sağlayabilirsiniz

Windows On Top kullanıcılara pencere yönetimi konusunda yardımcı olan ve tamamen ücretsiz olarak kullanabileceğiniz bir pencere yöneticisidir.

Evimizde veya ofisimizde kullandığımız bilgisayarlarda çalışırken bir internet sayfasını, bir dökümanı, bir oyunu veya bir video penceresini takip ederken aynı anda başka işler yapmak durumundaysak pencereler arası geçiş oldukça zahmetli olmabilmektedir. Bu iş hem ilgimizi dağıtmakta hem de verimliliğimizi düşürerek yaptığımız işi tamamlama süremizi uzatmakta. Çok sayıda pencereyi aynı anda kullanıyorsak ve bu pencereler arasında geçiş yapıyorsak son takip ettiğimiz pencereyi bulmak ve bu pencereye geri dönmek için uğraşmamız gerekiyor.

Windows On Top bizi bu uğraşıdan kurtaran oldukça kullanışlı ve çok basit bir şekilde kullanılabilen bir program. Windows On Top ile herhangi bir pencereyi sürekli üstte kalacak şekilde ayarlıyabiliyoruz. Bu sayede pencere değiştirme ve son takip ettiğimiz pencereyi arama dertlerinden kurtuluyoruz. Bu iş için programı çalıştırmalı ve diğer pencerelerin üzerinde tutmak istediğimiz pencere açıkken Ctrl ve F8 tuşlarına aynı anda basmalıyız. Böylece penceremiz sürekli en üstte kalıyor.

Windows On Top ile yapılan işlemi tersine çevirebilmek de mümkün. En üstte duracak şekilde ayarladığımız program açıkken CTRL ve F9 tuşlarına aynı anda basarak herşeyi normal haline döndürebilmekteyiz. Windows On Top sistem kaynaklarına yüklenmiyor, rahatça çalışıyor ve oldukça basit bir kullanım sunuyor. Windows On Top birçok farklı senaryoda işinize yarabiliyor.

YORUMLAR