Windows Vista Service Pack 2 (windows)

Windows Vista Service Pack 2

Windows Vista Service Pack 2
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı
  • DİL SEÇENEKLERİ

    İngilizce

  • TOPLAM İNDİRME

    55,864

  • Üretici

    Microsoft

Birçok geliştirme, güvenlik güncellemesi ve hata onarımının yapıldığı işletim sistemi ek paketi Windows Vista Service Pack 2 yükleyicisi Vista kullanıcıları için indirilebilir durumda.

Windows Vista kullanıcılarının sistemlerini optimize edecek olan ve işletim sistemi kullanımında yaşanan hataların onarılmasını sağlayan ikinci servis paketi Windows Vista SP2 hazır ve indirilebilir durumda.

Windows Vista Service Pack 2 ile birlikte yeni donanımlar için sağlanan destek ile birlikte donanım standartları geliştirilmiş bulunuyor. Ayrıca SP1 ve SP2 arasında Windows Vista için yayınlanan güvenlik ve hata giderme güncellemelerinin tamamıda bu paket ile birlikte bilgisayarınıza yüklenmiş oluyor.

İşletim sisteminden kaynaklanan yazılımsal sorunların giderildiği ve kullanıcılar tarafından bildirilen hataların gözden geçirilerek bu hataların onarılmasının sağlandığı bu servis paketini yüklerken dikkat etmeniz şey Windows Vista SP1'in üstüne kurmanız gerektiğidir.

Eğer Windows Vista kullanıcısı iseniz öncelikle Windows Vista Service Pack 1 kurulumunu gerçekleştirmeniz ardındanda Windows Vista Service Pack 2 paketinizi yüklemeniz önerilir. Windows Vista SP2 kurulumu zaten sadece Windows Vista SP1 çalıştırmakta olan işletim sistemlerine kurulabilmektedir.

Not: 64-bit Windows Vista kullanıcıları için indirme adresi yükleme bilgisi bölümünde yer almaktadır.

YORUMLAR