World of Shinobi (windows)

World of Shinobi

World of Shinobi
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

World of Shinobi, ünlü manga serisi Naruto'nun evreninde geçen ücretsiz bir online web oyunudur.

Dünyaca ünlü manga ve anime serisi Naruto'nun aksiyon dolu dünyasını oyunculara sunan World of Shinobi, seriyi seven oyunculara hitap edecek karakterleri ve mekanlarının yanı sıra MMORPG ögeleriyle de dikkat çekiyor. Oyunda Naruto ve arkadaşlarıyla birlikte Shinobi'lerin dünyasını keşfe çıkıyor, kendi fantastik karakterimizi yaratarak oyun boyunca güçlenmeye çalışıyoruz. World of Shinobi'nin oyuncuya birbirinden farklı yetenekler ve oynanış tarzı sunması elbette her açıdan daha dinamik bir deneyim sunuyor.

Naruto'yu bilmeyen oyuncular için kısa bir hazırlık aşaması bulunan oyunda çevreyi ve ana karakterleri tanıyoruz, zaten hemen sonrasında da maceramız başlıyor. Karakterlerin genellikle hikaye anlatımı tarzında araya girmesi bana soracak olursanız daha iyi olmuş, diğer türlü online bir Naruto oyununda etrafta binlerce Naruto görmek biraz komik olabilirdi. Bunun yerine kendini geliştirmeye çalışan bir Shinobi'nin rolüne giriyor ve seriden alışkın olacağınız yerlerde görevlere çıkıyorsunuz.

World of Shinobi'yi oynamak tamamen ücretsiz ve oyun için herhangi bir kurulum da gerekmiyor. Sayfanın üstündeki "Hemen Kaydol!" tuşu aracılığıyla World of Shinobi'ye Facebook hesabınızla da giriş yapabilir, arkadaşlarınızla eğlenmeye başlayabilirsiniz.

ARTILAR

Naruto serisini kısmen yansıtıyor

Shinobi yeteneklerinin gelişimi

EKSİLER

Daha çok gelişmesi lazım

YORUMLAR