WP CleanFix 4.0.0 (windows)

WP CleanFix

WP CleanFix
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

WP CleanFix ile veritabanınızı şişiren gereksiz verileri temizleyerek, sitenizin performansını arttırabilirsiniz.

WordPress veritabanınızdaki gereksiz verileri silerek, veritabanına binen yükü azaltabilir ve bu sayede performans artışı sağlayabilirsiniz.

WordPress’in yönetici kontrol panelinde yaptığınız her işlem, veritabanına kaydediliyor. Sildiğiniz yazılar, etiketler, görseller, kullanılmayan kategoriler vb. panelde görünmese bile veritabanında saklandığı için her geçen gün daha fazla yer kaplamaya başlıyorlar. Sitenizin açılış hızını da etkileyen bu sorunun çözümü için çeşitli eklentiler bulunuyor. WP-CleanFix eklentisi de bu eklentilerden bir tanesi.

Kullanılmayan kategoriler, görseller, yazı versiyonları, etiketler, spam yorumlar, çöpe atılan yazılar ve daha birçok gereksiz veriyi tespit edip, sizin yerinize temizleyen WP-CleanFix, veritabanınızı optimize ederek sitenizin performansını olumlu yönde etkilyor. Taramayı başlattıktan sonra yukarıda saydığımız verileri ayrı ayrı kategorilendirerek sunan eklenti, isterseniz bu verilerin tamamını isterseniz de seçtiğiniz kategorideki verileri temizlemenize imkan tanıyor.

Web sitenizin sağlığı açısından mutlaka yapılması gereken veritabanı optimize işlemini, bu eklenti sayesinde tek tuşla halledebilirsiniz.

YORUMLAR