WP-Pagenavi 2.87 (windows)

WP-Pagenavi

WP-Pagenavi
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

WP-Pagenavi eklentisi ile sitelerinizi sayfalandırma işlemini gerçekleştirerek daha rahat bir site dolaşımı sağlayabilirsiniz.

WordPress’te en gerekli eklentilerden biri olan WP-Pagenavi ile blog sayfalarınızda sayfalandırma işlemini kolaylıkla yapabilirsiniz.

WordPress’te içerik sayısı artınca, eski yazılar ana sayfada önceki kayıtlar şeklinde sıralanıyor ve bu da pek kullanıcı dostu sistem olmuyor. Hemen hemen her WordPress kullanıcısının mutlaka kullandığı bu eklenti sayesinde belirlediğiniz yazı sayısından sonra sayfalar numaralandırılmaya başlıyor ve bu da daha düzenli bir görünüm sunuyor. Öte yandan, tema geliştiricileri de artık temaları bu eklentiyle uyumlu olacak şekilde tasarlıyor ve eklentiyi kullanmadığınızda tema düzgün olarak çalışmıyor. Yani özetle artık bir şekilde bu eklentiyi kullanmamız zorunlu hale gelmiş durumda.

Web sitenizi ziyaret eden kullanıcıların, sayfalar arasındaki dolaşımını daha kolay bir şekilde gerçekleştirebilmesine ve site üzerinde yer alan tüm içeriklerinize ulaşmak istediklerinde hedeflerine kolay bir şekilde ulaşmaları bu eklentiyle mümkün hale geliyor. 

YORUMLAR