WP-Polls 2.68 (windows)

WP-Polls

WP-Polls
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

WordPress sitelerinizde, ziyaretçilerinize fonksiyonel özellikler sunan bu eklentiyle çeşitli anketler yapabilirsiniz.

Web sitelerinizde ziyaretçilerinize sorular sorarak, merak ettiğiniz soruları ya da ziyaretçilerinizin görüşünü kolaylıkla öğrenebilmeniz WP-Polls eklentisiyle mümkün hale geliyor.

Birçok sitede çeşitli anketlerle karşılaşmışsınızdır. Site sahipleri, bir konudaki görüşlerinizi almak ya da önerilerinizi almak adına bu tür küçük girişimler yapmaktadırlar. Sizin de böyle bir projeniz varsa, ziyaretçilerinizle etkileşim halinde olmak istiyorsanız pratik arayüzüyle hızlı çözümler sunan WP-Polls eklentisini kullanmaya başlayabilirsiniz.

Anket şablonlarını yönetebilir, anketlerinize çeşitli eklemeler yapabilir, çoklu seçime izin verebilir, anketin başlangıç ve bitiş tarihini ayarlayabilirsiniz. Site üzerinde oylama sonuçlarını da görebileceğiniz gibi, kontrol paneli üzerinden de anketlerinizin istatistiklerini kolayca inceleyebilirsiniz.

Ziyaretçilerinizin geri dönüşü açısından oldukça faydalı olan bu tür girişimler, eminim sizin de dikkatinizi çekecektir. Örneğin, siteniz üzerinde yapacağınız bir değişiklik ya da özellik ekleme gibi bir durum olduğunda, bunu ziyaretçilerinize soru olarak yöneltebilir ve görüşlerini alabilirsiniz. 

YORUMLAR