Yankee Clipper v1.0.1.0 (windows)

Yankee Clipper v1.0.1.0

Yankee Clipper v1.0.1.0
ÜCRETSİZ
İndir 4.28 MB
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Windows ' un popüler tüm sürümleri ile uyumlu bir pano yöneticisi olan Yankee Clipper, basit olmasına karşın faydalı bir yazılım..

Ücretsiz bir Windows clipboard yönetim aracı. Ctrl+C ile clipboard'ınıza kopyaladığınız son 200 şeyi kaydeder ve daha sonra tekrar kullanabilmenizi sağlar. Kopyalanan materyalleri Resim, Text, RichText ve URL olarak kategorilendirerek kaydeder. Kullanışlı ve herkesin ihtiyaç duyabileceği bir program.

Windows ' un popüler tüm sürümleri ile uyumlu bir pano yöneticisi olan Yankee Clipper, basit olmasına karşın faydalı bir yazılım.. Çalıştırıldığında Windows görev çubuğunun sağ tarafına yerleşerek sessizce panoya kopyaladığınız tüm yazı, resim ve bilgileri kaydeden Yankee Clipper, bu bilgileri siz silmedikçe sabit diskinizde tutuyor. Uygulamadan çıkılmadığında bile bilgileriniz kaybolmuyor. Panoya kopyaladığınız bir bilgiye daha ihtiyaç duyduğunuzda tek yapmanız gereken, uygulamanın simgesine çift tıklamak ve listeden ilgili kaydı bularak çift tıklamak. Bunu yaptığınızda bilgiler kullanılmak üzere tekrar Windows panosuna kopyalanıyor. Yankee Clipper panoya kopyalanan bilgilerin tekrarlarını algılayabiliyor.