Zedix Folder Lock 1.0.0.0 (windows)

Zedix Folder Lock

Zedix Folder Lock
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Zedix Folder Lock ile klasörlerinizi kilitleyebilirsiniz

Zedix Folder Lock kullanıcılara kişisel bilgi güvenliği sağlama konusunda yardımcı olan ücretsiz bir klasör kilitleme programıdır.

Eğer günlük işlerimizde kullandığımız bilgisayarımızı başka kullanıcılarla paylaşıyorsak veya bilgisayarımıza erişimi denetleyebileceğimiz bir ortama sahip değilsek bilgisayarımızda yer alan dosyaların güvenliği tehlike altına girebilmektedir. Bu nedenle bize dosya kilitleme çözümü sunacak bir program kişisel bilgilerimizin güvenliğini korumamıza yardımcı olacaktır.

Zedix Folder Lock ile klasör kilitlemek için programı çalıştırdığımızda öncelikle bir ana parola belirlememiz gerekmekte. Bu parolayı belirledikten sonra program bizden kilitlenecek dosyaların yer aldığı klasörü seçmemizi istemekte. Klasörü belirledikten sonra "Lock" tuşuna tıklayarak dosyaları kilitleyebiliyoruz. Yine programa belirlediğimiz ana parola ile giriş yaparak kilitlediğimiz klasörlerin kilidini "Unlock" tuşuna tıklayarak kaldırabiliyoruz. Zedix Folder Lock bu yönüyle bize tek tıklamayla kilitleme ve kilidi kaldırma imkanı veriyor ve kolay bir kullanım sunuyor. 

Zedix Folder Lock'un güzel yönü programı çalıştırabilmek için herhangi bir kurulum yapmanızı istememesi. Bu sayede sisteminizi yavaşlatabilecek herhangi bir kayıt defteri girdisi veya çöp dosya yaratılmıyor. Ayrıca programı USB belleklerinize kopyalayıp herhangi bir bilgisayarda da kullanabilirsiniz.