ZKW-Reborn (windows)

ZKW-Reborn

ZKW-Reborn
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

ZKW-Reborn heyecan dolu bir aksiyon oyunudur

ZKW-Reborn zombilere karşı heyecan dolu bir hayatta kalma mücadelesine atılabileceğiniz ve arkadaşlarınızla birlikte bu macerayı paylaşarak keyifli anlar yaşayabileceğiniz bir aksiyon oyunu olarak tanımlanabilir.

Retro tarzda bir görünüme sahip olan bir hayatta kalma oyunu olan Zombie Kill of the Week - Reborn'da 2 boyutlu bir side scroller oyununa benzer bir yapı mevcut. Oyunda özel olarak tasarlanmış bölümlerde dar alanlarda bize sürekli saldıran zombilerle savaşmaya ve hayatta kalmaya çalışıyoruz. Temel amacımız ise bu hayatta kalma mücadelemizde en yüksek sayıda zombiyi yok ederek en yüksek puanı kazanmak. Bu iş için farklı silah seçeneklerini kullanarak katliam yapabiliyoruz. Tabancalar, makinali tüfekler ve pompalı tüfekler gibi standart silahların yanısıra roket atarlar, elektrikli testereler ve katanalar gibi ilginç silah seçeneklerine sahibiz.

ZKW-Reborn'da ne kadar uzun süre hayatta kalırsak o kadar yüksek para kazanabiliyoruz. Bu parayı yeni silahlar satın almak, kahramanımızı kişiselleştirmek veya kilitleri kapıları açmak için kullanabilmemiz mümkün.

ZKW-Reborn'un oynanışı bir hayli heyecanlı. Oyunda karşımıza farklı yeteneklere sahip zombiler çıkıyor ve bu zombiler karşısında özel taktikler izlememiz gerekiyor. ZKW-Reborn'u dilerseniz tek başınıza oynayabilirsiniz ya da oyunu arkadaşlarınızla birlikte oynayarak beraber zombilere karşı savaşabilir ve oyunu daha eğlenceli hale getirebilirsiniz.

ZKW-Reborn'un minimum sistem gereksinimlerinin düşük olduğu söylenebilir:

  • Windows 7 işletim sistemi
  • 1.2 GHZ işlemci
  • 2 GB RAM
  • 128 MB ekran kartı
  • 30 MB boş depoalama alanı