Zombies Ate My Pizza 1.0 (windows)

Zombies Ate My Pizza

1.0
Zombies Ate My Pizza
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Zombies Ate My Pizza, R2 Games tarafından hazırlanan eğlenceli ve yani bir MMO zombi vurma oyunudur.

Zombies Ate My Pizza, online olarak oynayabileceğiniz heyecanlı ve eğlenceli bir zombi vurma oyunudur. Popüler oyun geliştirme şirketi R2 Games tarafından hazırlanan oyunu internet tarayıcınız üzerinden ücretsiz olarak basit bir kayıt işlemi sonrası hemen oynamaya başlayabilirsiniz.

Oyuna başladığınızda oyunu öğrenebilmeniz için gerekli bilgiler sunulan bir eğitim bulunuyor. Farklı görevler yaparak oyunu öğrenebiliyorsunuz. Daha sonra ise seviye atlayarak yeni özelliklerin kilidini açabilirsiniz.

Hareket etmek ve hedef almak için yön tuşlarını ve farenizi kullanabilirsiniz. Sahip olduğunuz silah ile ateş edebilmek için ise belirli rakam tuşlarını kullanmanız gerekmektedir. Zombileri öldürmek dışında diğer oyuncular ile etkişime girerek onlarla birlikte etkinlik ve turnuvalara katılabilirsiniz.

Yeni kıyafet ve eşyalar alarak karakterinizin gücünü arttırabilir ve yüksek dereceye sahip bir oyuncu olabilirsiniz. Oyunun grafikleri oldukça sevimli ve eğlenceli. Oyundaki zombiler adeta çizgifilmlerden çıkıp gelmiş gibiler. Oyunu oynarken popüler oyunlardan olan Plants vs Zombies'e benzetebilirsiniz.

Ücretsiz olarak oynayabileceğiniz eğlenceli oyunlardan biri olan Zombies Ate My Pizza'yı, daha önce bu tür MMO oyunları oynadıysanız kesinlikle denemenizi tavsiye ederim. Seveceğiniz bir oyun olduğunu düşündüğüm oyunu oynayabilmek için tek yapmanız gereken internet tarayıcınız üzerinde bir dakikadan daha az sürecek olan kayıt işlemi. Bu aşamadan sonra oyunu oynamaya başlayabilirsiniz.

YORUMLAR