Adventure Town 0.3.24.0 (winphone)

Adventure Town

Adventure Town
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı
  • DİL SEÇENEKLERİ

    Türkçe , İngilizce , Almanca , [SITE_GENERIC]-ch , Fransızca , İspanyolca , İtalyanca , Rusça

  • TOPLAM İNDİRME

    330

  • Geliştiricinin Diğer Ürünleri

Adventure Town, internet bağlantısı gerektirmeyen strateji türünde oldukça eğlenceli bir oyundur.

Adventure Town, hem akıllı telefon hem de tabletinizde oynayabileceğiniz strateji ve macera öğelerini birleştiren oldukça zevkli bir oyundur. Kendi kasabanızı oluşturduğunuz ve canavarlara karşı mücadele ettiğiniz oyun basit ve eğlenceli oynanışa sahip.

Çoklu dil desteği (Türkçe dahil) sunan oyunda amacınız kasabanızın gelişmemesi için elinden geleni yapan düşmanlarla mücadele etmek ve tüm olumsuzluklara rağmen kendi eşsiz kasabanızı oluşturmak.

İşçilerinizle mağazalar, evler, dekorasyonlar inşa ederek kasabanızı büyütebilirsiniz. Ancak bu sandığınız kadar kolay değil. Bir yandan kasabanızı büyütürken, diğer yandan ölümcül canavar saldırıları ile başa çıkmanız gerekecek ki bu da oyunu zevkli kılan ve benzer şehir kurma oyunlarından ayıran bir özellik. Askerlerinizi zırhlı giysilerle, kalkanlarla, kılıçlarla kuşatarak, kasabanızı rahat bırakmayan bu şeytani güçleri daha kolay geri püskürtebilirsiniz. Oyunda ilerleyebilmeniz içinse size atanan görevleri yerine getirmeniz gerekiyor.

Adventure Town, yüksek kalitede 3 boyutlu grafikleri ile eğlenceli ses efektleri ile dikkat çeken, kesinlikle oynamanız gereken bir strateji oyunu.

YORUMLAR