AE Bubble 1.2.0.4 (winphone)

AE Bubble

AE Bubble
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

AE Bubble, Windows Phone telefonunuzda oynayabileceğiniz üçlü eşleştirme oyunları arasında.

AE Bubble, üçlü eşleştirme oyunları arasında ve Windows Phone platformunda da ücretsiz olarak indirilmeye sunulan nadir yapımlardan biri. Her yaşta kişinin oynayabileceği şekilde hazırlanmış bu bulmaca oyununda aynı renkte balonları birbirleriyle eşleştirerek patlatmaya çalışıyoruz.

Eski - yeni tüm Windows Phone cihazlarda akıcı bir oynanış sunan AE Bubble, renkli ve basit bir arayüz ile bizleri karşılıyor. Bulmaca ve sonsuz adında iki farklı oyun modundan birini seçerek oyuna başlıyoruz. Her iki modda da amacımız elimizdeki balonu rastgele dizilmiş balonlarla eşleştirerek patlatmak ve puan toplamak. Tabii ki sıkıştığımız durumlarda kullanabileceğimiz sınırlı sayıda birkaç güçlendirici mevcut. Bu güçlendiricileri dikkatlice kullanmanızı öneririm. Zira yeniden kazanmak için fazla sayıda oyun oynamanız gerekiyor.

AE Mobile’ın eğlenceli oyunlarından biri olan Bubble’ı benzerlerinden ayıran nokta ise mekanın değişmesi (Bulmaca modunu seçtiğinizde dünyanın farklı noktalarında oynama şansınız oluyor.) ve balonları size ulaştıran birinin (Sarı renkli şekilden şekile giren sevimli bir karakter) olması. Bunların dışında oynanış ta biraz farklı.

Stratejik düşünme gerektiren ve bağımlılık yaratan, kolay öğrenilebilir oynanışı ile diğer üçlü eşleştirme oyunları arasından sıyrılan AE Bubble, internet bağlantısı olmadan da oynanabiliyor. Oyun esnasında ekranı tümüyle kaplayan rahatsız edici reklamlar içermemesi ve sürekli satın almaya zorlamaması da oyunun beğendiğim noktaları arasında. Üçlü eşleştirme oyunlarından keyif alıyorsanız AE Mobile imzasını taşıyan Bubble'a kesinlikle bir şans vermelisiniz.

YORUMLAR