AE Sudoku 1.2.0.0 (winphone)

AE Sudoku

AE Sudoku
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

AE Sudoku, her seviyedeki sudoku oyuncusuna hitap eden mükemmel bir zeka oyunudur.

AE Sudoku, Windows Phone platformu için hazırlanmış en iyi Sudoku oyunlarından biridir. Tamamen ücretsiz sunulan oyunda yeni bir Sudoku oyuncusu olarak başlayacak, birbirinden zorlu bulmacaları çözerek usta Sudoku oyuncusu statüsünde oyunu tamamlayacaksınız. En iyi Sudoku oyuncusu olduğunuzu göstermenin tam zamanı.

9x9 tabloda 1’den 9’a sayıları her satır ve sütuna zekice yerleştirmeye dayanan Sudoku oyunu artık yanınızda. Eşsiz grafikler, etkileyici animasyonlar eşliğinde birbirinden zorlu bulmacalar sizleri bekliyor. 4 farklı zorluk seviyesi ile her düzeydeki Sudoku oyuncusuna hitap eden oyunda bulmacalarda daha kolay ilerlemenize yardımcı öğeler bulunuyor. Çözmekte zorlandığınız tablolarda ipuçlarından yararlanabilirsiniz. Eğer bulmacaları yüksek puanla tamamlamak ve seviye atlamak istiyorsanız sayıları iki kere düşünerek yerleştirmelisiniz. Zira yaptığınız her yanlış sonrası puanınızdan düşülüyor ve sonraki seviyeyi oynayamıyorsunuz.

AE Sudoku, sade ve sıradışı menüleri, kaliteli grafikleri, farklı zorluk seviyeleri ile Windows Phone’lu akıllı telefon ve tabletinizde ücret ödemeden oynayabileceğiniz en iyi Sudoku oyunu.

AE Sudoku Özellikleri:

  • Kademeli açılan 4 farklı zorluk seviyesi (Kolay, orta, zor, çok zor)
  • Zorlu bulmacalar için ipuçları
  • Yanlış sayı girildiğinde uyarı alma
  • Her bir zorluk seviyesi için ayrı puan tablosu

YORUMLAR