Angry Birds Go 1.4.0.0 (winphone)

Angry Birds Go

Angry Birds Go
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Angry Birds Go, Angry Birds serisinin en iyi oyunudur.

Windows Phone Mağazası'nda bir görünüp bir kaybolan Angry Birds serisinin yeni oyunu Angry Birds Go, tamamen ücretsiz olarak indirilmeye sunuldu. Piggy Island'ın 3 boyutlu dünyasında geçen yokuş aşağı yarış oyunu olarak tanımlayabileceğimiz yeni Angry Birds oyununda kızgın kuş ve domuzlarla go kart yarışlarına katılıyorsunuz.

Geliştiriciliğini Rovio'nun üstlendiği, alt seviye akıllı cihazlardan üst seviye akıllı cihazlara kadar her platformda yerini alan Angry Birds serisinin yepyeni oyunu Angry Birds Go'da Red, Chuck, Terence, Stella, King Ping, Moustache Pig adınış taşıyan üstün yeteneklere sahip kuş ve domuzlarla go kart yarışı yapıyoruz. Piggy Island'da geçen oyunda 5 farklı oyunu modu yer alıyor. Bazı bölümlerde size verilen süre içerisinde bitiş noktasına ulaşmanız, bazı bölümlerde birinci gelmeniz, bazı bölümlerde aniden karşınıza çıkan meyveleri toplamanız, bazı bölümlerde ise tek teke yarışmanız gerekiyor. Her oyun modu zorlu bir o kadar da eğlenceli hazırlanmış.

Oyunda her biri ayrı sürüş keyfi sunan, yükseltilebilir 7 araba bulunuyor. Farklı kategorilerdeki yarışlarda elde ettiğiniz puanlara göre arabanızın hızlanma, dayanıklılık, son hız gibi özelliklerini aratırabiliyorsunuz veya farklı bir araç seçerek go kart yarışlarına kaldığınız yerden devam ediyorsunuz. Çoğu arabayı açmanız için satın almanız gerekiyor, sadece 2 arabayı kazandığınız puanlarla açabiliyorsunuz. Oyunun kontrolleri ise oldukça basit ve iki kontrol seçeneği sunuluyor. Telefonunuzu sağa sola eğerek veya ekrandaki ok işaretlerini kullanarak arabanızı kontrol ediyorsunuz. Kontrolleri dilediğiniz zaman değiştirme şansına sahipsiniz.

Tamamen ücretsiz indirip oynamaya başlayabileceğiniz Angry Birds Go oyunu, boş zamanlarınızda eğlenceli vakit geçirmenizi sağlayan ender oyunlardan.

1.1.0.0 güncellemesi ile gelen yenilikler:

  • TELEPODS desteği oyuna eklendi. Artık Hasbro tarafından yayınlanan resmi Angry Birds oyuncakları olan TELEPODS'ları Windows Phone telefonlarınızı kullanarak oyuna aktarabileceksiniz.

1.2.0.0 güncellemesi ile gelen yenilikler:

  • Yeni Sub Zero bölümü
  • 8 yeni araç
  • Yeni ödüller

1.4.0.0 güncellemesi ile gelen yenilikler:

  • Çoklu oyuncu desteği geldi.
  • Yeni bölümler