Avea Cihaz Danışmanı 1.0.0.0 (winphone)

Avea Cihaz Danışmanı

Avea Cihaz Danışmanı
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı
  • DİL SEÇENEKLERİ

    Türkçe

  • TOPLAM İNDİRME

    53

  • Üretici

    Avea Iletisim Hizmetleri A.S.

Avea Cihaz Danışmanı, akıllı telefon ve tablet kampanyalarını Windows Phone cihazınızdan takip edebileceğiniz bir uygulama.

Avea Cihaz Danışmanı, Avea’nın kendisi, TTNET ve Türk Telekom tarafından sunulan akıllı telefon ve tablet kampanyalarını takip edebilmeniz için oluşturulmuş bir uygulama. Web site üzerinde cihaz kampanyalarına göz atarken aradığınıza uzun sürede ulaşıyorsanız, Windows Phone cihazınıza bu uygulamayı indirerek istediğiniz cihazın kampanyalarına anında ulaşabilirsiniz.

Akıllı telefon ve tabletlere kredi kartı ile taksit seçeneğinin kalkması ile birlikte operatörlerin sundukları –kimisine göre avantajlı kimisine göre pahalı- kampanyalar öne çıkmaya başladı. 12, 24 veya 36 ay vade seçenekleri ile dilediğiniz cihazı tarifenize ek satın alabiliyorsunuz. Avea Cihaza Danışmanı uygulaması da akıllı telefon ve tablet kampanyalarına daha hızlı göz atmanızı sağlayan bir uygulama. Uygulamada en yeni cihazlardan eski modellere birçok akıllı telefon ve tablet modeline rastlamak mümkün.

Avea Cihaz Danışmanı uygulaması oldukça basit hazırlanmış pratik bir uygulama. Arama butonu ile satın almak / incelemek istediğiniz cihaza kolaylıkla erişebiliyorsunuz. Tarifenize ek, internet paketi ile ve peşin olarak ne kadar ödeyerek cihaza sahip olabileceğinizi görmenin haricinde cihazın teknik özelliklerini de öğrenebiliyorsunuz.

Sadece kampanyalı cihazlara erişebileceğiniz uygulamada mevcut cihazınız için internet paketlerini de inceleme şansına sahipsiniz. 3G ve Mobil Plus paketlerinin sunduklarından, fiyatlarına kadar her detaya ulaşmanız mümkün.

Not: Uygulamayı internet bağlantısı olmadan da kullanabiliyorsunuz. Lakin güncel kampanyaları görmek için mutlaka internete bağlı olmanız gerekiyor.

YORUMLAR