Bright Weather 1.1.0.0 (winphone)

Bright Weather

Bright Weather
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Bright Weather son derece şık bir arayüze sahip ve kullanışlı özellikleriyle kullanıcılara hava durumu hakkında ayrıntılı bilgi sağlıyor.

Kullanışlılığı şık arayüzle başarıyla birleştiren Bright Weather ücretsiz olarak indirilebiliyor. Uzun zamandır üstünde çalıştığınız muhteşem tatiliniz beklenmedik hava değişimleriyle mahvolmasın istiyorsanız, Bright Weather Free denemeniz gereken uygulamalar arasında yer alıyor.

Uygulamanın en ilgi çekici özelliği ise son derece şık görünen arayüzü. Tüm bilgilerin akıcı ve etkileyici şekilde sunulduğu bu arayüzden hoşlanmayan bir kullanıcıya denk gelmek zor. Fakat her şey arayüz değil elbette.

Bright Weather'da bir hava durumu tahmin uygulamasında görmek isteyebileceğiniz her türlü özelliği bulabilirsiniz. Rüzgarın esiş yönü, hissedilen sıcaklık, günlük hava durumu değerleri, haftalık, aylık bilgiler, nem oranı, ayın hareketler, ve bulut durumu uygulamada bulabileceğiniz özelliklerden birkaçı.

Eğer Windows Phone'unuzda kullanabileceğiniz kapsamlı ve şık görünen bir hava durumu takip uygulaması arıyorsanız, Bright Weather beklentilerinizi karşılayacaktır.

YORUMLAR