Brightest Flashlight Free (winphone)

Brightest Flashlight Free

Brightest Flashlight Free
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Brightest Flashlight Free, karanlıkta kaldığınızda oldukça işinize yarayacak bir mobil el feneri uygulaması.

Brightest Flashlight Free, karanlıkta yolunuzu, aradığınızı kolaylıkla bulabilmek için Windows Phone telefonunuzda kullanabileceğiniz bir mobil el feneri uygulaması.

Günümüzde elektriklerin ne zaman kesintiye uğrayacağı belli olmuyor. Bazen evimize dönerken tam kapıyı açma anında, bazen evde televizyon izlerken / oyun oynarken aniden, bazen de işimizi yaparken / ders çalışırken elektrik kesintisiyle karşılaşıyoruz. Bu gibi zor durumlarda bulunduğumuz noktadan birkaç adım bile öteye gidebilmek oldukça güç bir hal alıyor. Neyse ki artık mobil cihazlarımızın LED flaş destekli kameraları sayesinde ışık ortamı oluşturabiliyoruz. Brightest Flashlight uygulaması da zor durumlarımızda imdadımıza yetişerek yolumuzu aydınlatan faydalı uygulamalardan biri.

Windows Phone’da ücretsiz ve de en mühimi reklamsız olarak kullanabileceğiniz, gereksiz izinler istemeyen harika bir el feneri uygulaması olan Brightest Flashlight’ı benzerlerinden ayıran noktası farklı modlar sunması. Örneğin; Gece kitap okumayı seviyorsunuz ancak ışığı açarak başkalarını rahatsız etmek istemiyorsunuz. Uygulamayı açıp “Reading Light” moduna getiriyorsunuz ve gündüz ışığında okur gibi okumanın keyfini sürüyorsunuz. Tabii ki sadece keyfi değil başınız sıkıştığında, güvenliğiniz için de kullanabileceğiniz modlar yer almakta.

Kilit ekranında da çalışabilen özelleştirilebilir el feneri uygulaması Brightest Flashlight, Windows Phone platformunda ücretsizler arasında en iyisi diyebilirim.

YORUMLAR