Cars Hill Climb Race 1.1.0.0 (winphone)

Cars Hill Climb Race

Cars Hill Climb Race
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Cars Hill Climb Race oyununda engebeli yollarda benzininiz bitmeden bitiş noktasına ulaşmanız gerekiyor.

Cars Hill Climb Race, fizik tabanlı beceri gerektiren yarış oyunları arasında. Engebeli yollarda farklı türde araçlarla bitiş noktasına varma mücadelesi verdiğimiz oyunda yarıştığımız araçların parçalarını değiştirme şansına da sahibiz.

Oynanış olarak Hill Climb Racing oyununa oldukça benzeyen Cars Hill Climb Race’de tamamen hayal ürünü olduğu belli olan pistlerde tek başımıza yarışlara katılıyor, verilen görevleri tamamlamaya çalışıyoruz. Yarıştığımız tüm yollar oyunun adından da tahmin edeceğiniz üzere engebeli yani oldukça girintili çıkıntılı yapıda. Bu yollarda ilerleyebilmek ise son derece zor. Gaza fazla yüklenirsek aracımızla birlikte tepe taklak geliyor, sakin bir şekilde ilerlersek yüksek yerleri geçmekte aracımız zorlanıyor veya benzin bitebiliyor. Başlangıç noktasından bitiş noktasına sağ salim varabilmenin tek yolu ne çok sakin ne de çok çılgın gitmek diyebilirim.

Gündüz ve gece zorlu yarışlarda başarı elde etmek için ter döktüğümüz oyunda kazandığımız altınları kullanarak aracımızı yükseltebiliyoruz ki daha uzun mesafeye gidebilmek için kesinlikle garaja uğramanızı tavsiye ederim. Altınlarımızı harcayabildiğimiz diğer bir nokta da dükkan. Dükkanda yeni arabalar sergileniyor; dilerseniz aralarından seçim yaparak mevcut aracımızı değiştirebiliyoruz.

YORUMLAR