Çevrimdışı Sözlük 1.0.0.0 (winphone)

Çevrimdışı Sözlük

Çevrimdışı Sözlük
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Çevrimdışı Sözlük uygulaması ile internetinizi kullanmadan çeviri yapabilirsiniz.

Çevrimdışı Sözlük, internet bağlantınızı kullanmadan çevirilerinizi yapmanıza imkan tanıyan bir uygulamadır. 60.000'den fazla kelimeyi kapsayan geniş kelime haznesine sahip sözlük uygulaması, tamamen ücretsizdir.

Diğer sözlüklerden farklı olarak internet bağlantısı gerektirmeyen Çevrimdışı Sözlük ile İngilizce'den Türkçe'ye veya Türkçe'den İngilizce'ye çeviri yapabilirsiniz. Akıllı arama kutusunu kullanarak çevirisini merak ettiğiniz kelimeyi anında bulabilirsiniz.

Kullanıcılardan gelen istekler doğrultusunda sürekli güncellenerek her geçen gün kelime çeviri sayısının artırıldığı uygulamanın kullanımı da oldukça basittir. Tek yapmanız gereken hedef dili belirlemek ve uygulamanın beyaz ve sade klavyesini kullanarak Türkçe anlamını veya yabancı dildeki karşılığını merak ettiğiniz kelimeyi girmek. İçinden çıkamadığımız içerikleri çevirmek bu kadar basit.

Henüz yeni bir uygulama olması açısından birtakım eksiklikleri olsa da çeviri için internete ihtiyaç duymaması ve ücretsiz olması yönünden denenmeli.

YORUMLAR