Circle The Dot 1.1.0.0 (winphone)

Circle The Dot

Circle The Dot
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Circle The Dot, renkli noktayı daire içerisinde tutmanız gereken harika bir bulmaca oyunu ve Windows Phone için de ücretsiz.

Circle The Dot, sinir eden bölümler içeren beceri oyunları ile meşhur Ketchapp’ın imzasını taşıyan yapımlardan biri. Windows Phone’da tahmin edeceğiniz üzere resmi olarak bulunmuyor lakin aynı isimle orijinalinden farksız bir kopyası mevcut.

App Store’un 1 numaralı oyunu Circle The Dot, kuralları oldukça basit ve son derece zorlu bir bulmaca oyunu olarak karşımıza çıkıyor. Sadece petek görünümünde dizilmiş noktalara dokunmanız gereken oyunda amacınız mavi renkli noktanın dışa çıkmasını engellemek. Kulağa oldukça basit gelse de oyun ciddi anlamda strateji, kapa patlatma gerektiriyor. Siz her noktayı açışınızda mavi nokta da hareket ettiğinden hamlenizi yapmadan önce nereye gideceğini, hangi hamleyi yapacağını çok iyi tahmin etmeniz gerekiyor. Bir nevi satranç oyunu gibi düşünebilirsiniz.

Basit görsellere sahip oyunda mavi renkli noktayı durdurmak için gri renkli noktalara bir kere dokunmanız yeterli oluyor. Lakin dediğim gibi nereye dokunduğunuzu iyi seçmelisiniz. Çünkü geri alma şansınız yok. Ayrıca ipuçları ve çözüm gibi yardımcı öğeler de yok. Tamamen oyunla baş başasınız.

Sadece tekli oyun seçeneği sunan zorlu bulmaca oyununda puan sistemi de bulunmakta. Puanınız mavi noktayı yakalama hızınıza göre değişiyor. Yüksek puan kazanabilmeniz için olabildiğince az hamlede mavi noktanın kaçmasını engellemelisiniz.

Circle The Dot, zorlu ve farklı bir oynanış sunmasıyla tercih edilebilir lakin uzun süreli oynanış için kesinlikle ideal bir oyun değil. Boş zamanlarınızda açıp kısa süreliğine oynayıp kapatabileceğiniz beyin jimnastiği yaptıran bir oyun arıyorsanız indirebilirsiniz.

YORUMLAR