City Racing 3D 1.4.0.2 (winphone)

City Racing 3D

City Racing 3D
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

City Racing 3D, Windows Phone cihazınızda ücretsiz oynayabileceğiniz kaliteli bir araba yarışı oyunu.

City Racing 3D, Windows Phone cihazınıza ücretsiz indirip oynayabileceğiniz bir araba yarışı oyunu. GT Racing , Asphalt gibi seri haline gelmiş yarış oyunlarına taş çıkartacak kadar başarılı bir yapım olduğunu söyleyebilirim. Gerek görsel açıdan gerekse de oynanış açısından oldukça başarılı.

Windows Phone platformunda hem ücretsiz hem de kaliteli yarış oyunu bulmak oldukça güç. Olanlar da uygulama içi satın alım sunduğundan gerçek para harcamadan oynamanın keyfine varamıyorsunuz. Ancak City Racing 3D oldukça farklı. 512MB RAM desteği sayesinde düşük seviye mobil cihazlarda dahi akıcı bir oynanış sunuyor ve oynarken kesinlikle keyif veriyor.

Kaliteli grafiklerinin yanında yarış esnasında sürüşe göre çıkan ilginç ses efektleri ile dikkat çeken City Racing 3D oyununda sıkılmanızı önleyen çok sayıda oyun modu yer alıyor. Tek başınıza kariyer yapabiliyor, eleme usulü yarışlara katılabiliyor, zamana karşı yarışabiliyor, rakibinize meydan okuyabiliyor, test sürüşü yapabiliyorsunuz. Bu oyun modlarından her biri ayrı bir heyecan ve hepsini denemenizi öneririm.

Tokyo, Paris, Chicago, Londra, Hawaii gibi en kalabalık metropollerde gece ve gündüz yarışlarına katılacağınız oyunda yarış sonrası kazandığınız, sürüş şeklinize göre verilen yıldızlar son derece önemli. Ne kadar fazla yıldız toplarsanız o kadar fazla puan kazanıyorsunuz ve kazandığınız puanlarla aracınızı yükseltiyor, özelleştiriyorsunuz. Boyama, çıkartma içeren özelleştirme size kalmış bir şey ancak aracınızın performansını etkileyen parçalarını yükseltmeniz yarışları geride tamamlamamanız açısından önemli.

City Racing 3D, belki bir Asphalt, GT Racing, Real Racing kadar popüler değil ancak bunlar kadar kaliteli ve her cihazda akıcı oynanış sunuyor. Üstelik ücretsiz!

YORUMLAR